اخبار 20 اردیبهشت, 1402 10:16 ق.ظ
اخبار 20 اردیبهشت, 1402 10:16 ق.ظ

معاون مالی و سرمایه انسانی موسسه خبر داد؛

طرح ایجاد میز خدمات مشاوره مالی و تامین اجتماعی به شرکت‌های موسسه

دکتر زاهدی معاون مالی و سرمایه انسانی با تاکید بر حفظ منافع موسسه و رویکرد متعالی در خدمات‌رسانی به جامعه فرهنگیان کشور، طرح ایجاد میز خدمات مشاوره مالی و تامین اجتماعی را یکی از برنامه‌های بنیادین برای تحقق این هدف دانست.

به گزارش روابط‌عمومی و امور بین الملل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان، دکتر مسعود زاهدی اول معاون مالی و سرمایه انسانی موسسه در کارگاه آموزشی دوشنبه 18 اردیبهشت ضمن تبریک هفته معلم با اشاره به اهمیت ایجاد هم‌افزایی و سینرژی میان هلدینگ‌ها و شرکت‌های تابعه موسسه با یکدیگر که از سیاست‌های اصلی موسسه محسوب می‌شود، بیان کرد: به دنبال عملیاتی شدن این سیاست، امروز میز خدمات مشاوره مالیات و سازمان تامین اجتماعی در زمینه‌های تخصصی به طور حضوری و آنلاین آغاز به کار کرد.
وی ادامه داد: این اقدام در جهت پیشگیری و رفع مشکلات و ابهامات قوانین مالیاتی و بیمه ای شرکت‌ها و هلدینگ‌ها برگزار گردیده است.
معاون مالی و سرمایه انسانی موسسه تاکید کرد:این طرح همچنین به ارتقای سطح دانش و مهارت نیروی انسانی هلدینگ‌ها و شرکت‌ها کمک بسزایی خواهد کرد.
دکتر زاهدی با اشاره به برخی چالش‌هایی که پیش از اجرای این طرح در موارد قانونی وجود داشت، گفت: با نگاه رو به جلو و حل مسأله‌ای به موضوعات این طرح را پیش‌ می‌بریم.
لازم به ذکر است کارگاه آموزشی مباحث جاری قوانین مالیات و بیمه سازمان تأمین اجتماعی با هدف ارتقای اطلاعات، دانش و مهارت‌های کارکنان، افزایش همبستگی همکاران با اهداف سازمان و با حضور مشاورین و مدرسین مجرب برگزار گردید.
محورهای این جلسه شامل موارد زیر بود:
1. هم اندیشی مدیران مجموعه در خصوص چالش های عمده مالیاتی
2. مروری بر مباحث مالیاتی قانون بودجه سال 1402
3. مروری بر مباحث مهم مالیاتی از جمله مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها
4. معافیت های مالیاتی مانند صادرت، تولید معدنی ها و …
5. پرسش و پاسخ
همچنین روز چهارشنبه 20 اردیبهشت 1402 مباحث مربوط صدور صورتحساب الکترونیک مودیان مالیاتی مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفته و به سوالات و ابهامات همکاران بخش های مالی و حسابداری و حسابرسی پاسخ داده شد.

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده + 7 =

پست های مرتبط