اخبار 19 آذر, 1401 7:31 ب.ظ
اخبار 19 آذر, 1401 7:31 ب.ظ

طرح بیمه‌نامه مستمری ویژه بازنشستگان صندوق ذخیره فرهنگیان

عضو هیات مدیره و معاون مالی و سرمایه انسانی موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان از تهیه و اجرایی شدن طرح بیمه‌ای با همکاری شرکت بیمه معلم به منظور پرداخت مستمری به فرهنگیان بازنشسته عضو موسسه از محل سهم‌الشرکه آنها خبر داد و گفت: مزایای این طرح شامل مستمری مادام‌العمر، پوشش فوت، سود سالانه، پرداخت وام و … خواهد بود.

مهندس حمید باقرنژاد با توصیه به فرهنگیان برای ادامه عضویت در موسسه پس از بازنشستگی به منظور بهره‌مندی از مزایای این طرح، افزود: هدف این طرح، نگاه ویژه موسسه به نیازهای فرهنگیان بازنشسته در بحث کیفیت سلامت و افزایش مستمری در دوره بازنشستگی است.

وی با اشاره به مزایای بیمه مستمری برای بازنشستگان عضو صندوق ذخیره فرهنگیان، گفت: پرداخت مستمری ماهانه به حساب بیمه‌شده یا ذینفع به نسبت سرمایه شخص سی روز پس از ثبت‌نام، پوشش فوت عادی و فوت بر اثر حادثه، وام با کارمزد پایین و بدون ضامن دو سال پس از ثبت‌نام، سود سالانه تضمینی قابل برداشت، سود مشارکت سالانه قابل برداشت از مزایای این طرح است.

عضو هیات مدیره و معاون مالی و سرمایه انسانی موسسه افزود: از سایر مزایای این طرح می‌توان به امکان برخورداری از مزایای بیمه درمان تکمیلی با پرداخت حق بیمه اندک و همچنین استفاده از تخفیف بیمه‌ای در رشته‌های مختلف از جمله بیمه ثالث و بدنه خودرو و آتش سوزی و ..‌. اشاره کرد.

مهندس باقرنژاد با اشاره به بخشنامه شماره 800 با موضوع «استمرار عضویت و عدم تسویه حساب» فرهنگیان عضو موسسه، اظهار داشت: طبق این بخشنامه فرهنگیان در شرف بازنشستگی عضو موسسه می‌توانند یک ماه قبل از بازنشستگی با مراجعه به دفاتر نمایندگی موسسه در استان‌ها و یا ادارت آموزش و پرورش منطقه خود، فرم شماره 4 را تکمیل و استمرار عضویت خود در موسسه را اعلام نمایند تا از مزایای این طرح برخوردار شوند.

وی با بیان اینکه فرهنگیانی که استمرار عضویت می‌دهند می‌توانند در هر زمان نسبت به بازخرید بیمه خود اقدام کرده و پول خود را دریافت کنند، یادآور شد: فرهنگیانی که در طرح بیمه‌نامه مستمری ثبت نام‌ می‌کنند همانند سایر اعضا از طرح ارزش مالکانه صندوق ذخیره فرهنگیان نیز برخوردار خواهند شد.

برای اطلاع از جزییات این طرح با شماره تلفن 02184223 تماس حاصل فرمایید.

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

6 − 2 =

پست های مرتبط