اخبار 29 شهریور, 1402 11:59 ب.ظ
اخبار 29 شهریور, 1402 11:59 ب.ظ

طرح های خاص خدمتی بیمه امیدآسایش برای اعضای صندوق ذخیره

مدیرعامل شرکت خدمات بیمه ای امیدآسایش از در نظر گرفتن طرح‌های خاص خدمتی بیمه‌ای برای اعضای موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان، سعید صمدی فر در همایش نمایندگان استانی بیان کرد: این شرکت به نمایندگی از شرکت بیمه معلم افتخار خدمت رسانی به مجموعه موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان و شرکتهای زیرمجموعه آن و همچنین فرهنگیان فرهیخته را دارد.
وی ادامه داد: این شرکت در راستای هم افزایی درون گروهی و استفاده بهینه از امکانات و ظرفیت‌های موجود در سطح مجموعه آموزش و پرورش استان‌ها با هدف بهره مندی هرچه بیشتر تمام اعضای موسسه و رضایت مندی و امنیت خاطر آنان، با شرکت فرایند نوین فرهنگیان که متولی انجام امور مربوط به اعضای صندوق ذخیره است، قراردادی منعقد کرد.

مدیرعامل شرکت خدمات بیمه ای امیدآسایش اظار کرد: در این قرارداد شرکت خدمات بیمه ای شرکت بیمه معلم را به صورت ویژه در طرح های خاص خدمتی با شرایط ویژه به اعضا ارائه می‌دهد.
وی همچنین بر اتمام برای ارتقای سطح خدمت‌رسانی به اعضای موسسه تاکید و بیان کرد: با توجه به سیاستگذاری‌های انجام شده شرکت در راستای اهداف هلدینگ بالادستی و در نهایت موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان برنامه‌هایی برای رسیدن به نقطه مطلوب خدمت‌رسانی به جامعه فرهنگیان را در دستور کار داشته و برای آن برنامه‌هایی کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت در حال تنظیم است.

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پانزده − 11 =

پست های مرتبط