اخبار 5 دی, 1401 4:44 ب.ظ
اخبار 5 دی, 1401 4:44 ب.ظ

در مجمع عمومی عادی سالانه عنوان شد؛

فروش هزار میلیارد ریالی شرکت بازرسی مهندسی ایران در سال مالی 1401

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت بازرسی مهندسی ایران روز یکشنبه 27 آذر 1401 با حضور مدیران و نمایندگان شرکت‌های سهامدار، اعضای هیئت مدیره، مدیرعامل و نماینده حسابرس مستقل و بازرس قانونی شرکت برگزار و مدیرعامل این شرکت از فروش 994 میلیارد ریالی این شرکت در سال مالی مذکور خبر داد.

محمدرضا اویسی با اشاره به برخی از قراردادهای جدید شرکت از جمله پتروشیمی آریا ساسول، پتروشیمی کرمانشاه، پتروشیمی تهران، فردا موتور، کرمان خودرو، مدیران خودرو و … به روند رو به رشد شرکت در سنوات اخیر و ثبت رکوردهای بی سابقه در شرکت اشاره کرد.

مدیرعامل شرکت بازرسی مهندسی ایران از دستیابی به فروش 994 میلیارد ریالی و سود عملیاتی 5/71 میلیارد ریالی خبرداد که نسبت به سال گذشته رشد صد در صدی داشته است.

وی دغدغه اصلی شرکت را رفع مشکل اعلام شده از طرف سازمان ملی استاندارد تحت عنوان استقلال و تعارض منافع اعلام و از سهامداران درخواست کرد در جهت حفظ سرمایه معلمین عزیز، به صورت ویژه در جهت حل این مسأله اقدام کنند.

در ادامه جلسه، گزارش حسابرس و بازرس قانونی در خصوص صورت‌های مالی منتهی به 31 شهریور ماه 1401 قرائت و پس از بحث و بررسی‌های لازم در رابطه با گزارشات مذکور، صورت‌های مالی فوق به تصویب مجمع رسید.

در پایان مقرر شد 55 میلیارد ریال از محل سود انباشته شرکت در بین سهامداران تقسیم شود.

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هشت + 12 =

پست های مرتبط