اخبار 14 فروردین, 1400 9:41 ق.ظ
اخبار 14 فروردین, 1400 9:41 ق.ظ

قرار گرفتن موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان در جمع 100 شرکت برتر ایران

صندوق ذخیره فرهنگیان به واسطه فعالیت‌های اقتصادی چشمگیر در چند سال اخیر، از نظر رتبه‌بندی سازمان ‌مديريت‌ صنعتي، در جمع 100 شرکت برتر کشور قرار گرفت.

صندوق ذخیره فرهنگیان در بیست و سومین همایش رتبه‌بندی سازمان ‌مديريت‌ صنعتي (وابسته به سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران) که در روزهای پایانی سال 1399 در سالن همایش‌های سازمان ‌مديريت‌ صنعتي و با حضور تعدادی از مقامات و مدیران شرکت‌های برتر ایران برگزار شد، موفق به کسب رتبه 81 در میان 100 شرکت برتر ایران شد.
اعطای این جایگاه به موسسه به دلیل کسب رتبه اول در شاخص بازده فروش در گروه شرکت‌های چند رشته‌ای صنعتی از بین 500 شرکت برتر کشور در همایش شرکت‌های برتر ایران (IMI100) بود. این شاخص که در هلدینگ‌ها به مفهوم حاشیه سود شناخته می‌شود، از طریق تقسیم سود عملیاتی قبل از کسر مالیات بر درآمدهای عملیاتی بدست می‌آید.
سازمان ‌مديريت‌ صنعتي از سال 1377 به رتبه‌بندي شركت‌های برتر ايران می‌پردازد. اين رتبه‌بندی با فراهم کردن آمار و اطلاعات شفاف و مفيد در مورد بنگاه‌های اقتصادی كشور، فضای روشن‌تری از كسب و كار اقتصادی كشور ارائه می‌دهد و به مديران، سياستگذاران و پژوهشگران، کمک می‌کند شناخت و درك دقيق‌تری از مقياس، ساختار مالی و اقتصادی صنايع و بنگاه‌های اقتصادی بزرگ كشور داشته باشند.

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × پنج =

پست های مرتبط