اخبار 20 آبان, 1402 2:41 ب.ظ
اخبار 20 آبان, 1402 2:41 ب.ظ

اطلاعیه شماره 2 استمرار عضویت؛

قطعی شدن استمرار عضویت بازنشستگان در صندوق ذخیره فرهنگیان با تکمیل فرم شماره 4

فرهنگیان بازنشسته عضو صندوق ذخیره فرهنگیان که تمایل خود را نسبت به استمرار عضویت از طریق پیامک اعلام کرده‌اند، با تکمیل فرم شماره 4 و ارسال آن به موسسه، درخواست خود را قطعی نمایند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل موسسه، با توجه به درخواست‌های مکرر شمار زیادی از فرهنگیان عزیز جهت ادامه عضویت در صندوق پس از بازنشستگی به منظور بهره‌مندی از سودآوری‌ها و مزایای آتی صندوق، اطلاع‌رسانی حداکثری به همه این عزیزان در دستور کار قرار گرفته است.
بر همین اساس، پیامک دعوت به استمرار عضویت برای بیش از 56 هزار نفر از بازنشستگان مهرماه 1402 با نام و نام خانودگی هر بازنشسته معزز ارسال شده است تا قبل از تسویه حساب با صندوق ذخیره فرهنگیان و دریافت سهم‌الشرکه، امکان استمرار عضویت در صندوق را داشته باشند.
بازنشستگان عزیز با ارسال عدد 1 به همان سرشماره که پیامک دعوت را دریافت کرده‌اند، تمایل خود را برای استمرار عضویت اعلام می‌کنند، همچنین عزیزانی که مایل به دریافت سهم‌الشرکه خود هستند بایستی شماره 2 را ارسال فرمایند.
استمرار عضویت بازنشستگان زمانی قطعی خواهد شد که این عزیزان فرم استمرار عضویت (فرم شماره 4)، را تکمیل کرده و از طریق نمایندگان استانی موسسه در مراکز استان‌ها، ادارات تعاون مناطق آموزش و پرروش، فکس و یا ایمیل سازمانی به صندوق ارسال نمایند.
فرهنگیان بازنشسته پس از استمرار عضویت، در هر زمان امکان قطع عضویت و دریافت سهم‌الشرکه خود را خواهند داشت، بنابراین استمرار عضویت به هیچ وجه مانع دریافت سهم‌الشرکه نخواهد بود.
لازم به ذکر است در دوره استمرار عضویت هیچ مبلغی به عنوان واریزی عضو از فرهنگیان دریافت نمی‌شود و طبق قانون، واریزی دولت نیز به این عزیزان تعلق نمی‌گیرد بلکه به نسبت سرمایه خود نزد صندوق، از سودآوری سالانه و سایر خدمات و مزایای صندوق برخوردار خواهند شد.
سودآوری 4400 میلیارد تومانی صندوق در سال مالی منتهی به 31 شهریور 1402 و چشم‌انداز سودآوری سال‌های آتی، بسیاری از فرهنگیان بازنشسته را به استمرار عضویت در صندوق ذخیره فرهنگیان ترغیب کرده، بنابراین صندوق در راستای رسالت اطلاع‌رسانی و شفاف‌سازی، همه بازنشستگان را در جریان این امر قرار داده است.

راه‌های تکمیل و ارسال فرم استمرار عضویت بازنشستگان (فرم شماره 4)
فرهنگیان بازنشسته عضو صندوق ذخیره فرهنگیان که تمایل خود را نسبت به استمرار عضویت از طریق پیامک اعلام کرده‌اند، با تکمیل فرم شماره 4 و ارسال آن به موسسه، درخواست خود را قطعی نمایند.
لینک دانلود فرم:
Szf.ir
ارسال از طریق:
نمایندگان استانی موسسه در مراکز استان‌ها
ادارات تعاون مناطق آموزش و پرورش
ایمیل سازمانی: info@szf.ir
فکس موسسه: 02188660757

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

7 + بیست =

پست های مرتبط