اخبار 15 تیر, 1401 12:02 ب.ظ
اخبار 15 تیر, 1401 12:02 ب.ظ

لزوم افزایش بهره‌وری در پتروشیمی کیمیای پارس خاورمیانه

مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان، پتروشیمی کیمیای پارس خاورمیانه را یکی از سرمایه‌گذاری‌های بلند مدت و ارزشمند این موسسه و هلدینگ پتروفرهنگ نام برد و گفت: کارهای خوبی در حوزه بکارگیری دانش فنی و تولید داخل در این شرکت صورت گرفته و باید در حوزه بازرگانی و صادرات محصولات نیز به صورت یکپارچه عمل کنیم.

دکتر حمیدرضا نجف‌پورکردی روز دوشنبه 6 تیرماه 1401 در جریان بازدید میدانی از شرکت پتروشیمی کیمیای پارس خاورمیانه که با همراهی حمید باقرنژاد نایب رییس هیات مدیره و معاون مالی و منابع انسانی موسسه، علی اکبر طاهری مشاور عالی و علیرضا بابازاده مدیرعامل پتروفرهنگ انجام شد، تصریح کرد: تلاش و کوشش مدیران و کارکنان این مجموعه نمونه‌ای از بروز حس مسئولانه است.

ایشان با اشاره به اینکه، برون رفت از مشکلات و چالش‌ها، افزایش سودآوری برای فرهنگیان عضو و در نهایت کمک به پیشبرد اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از مهم‌ترین برنامه‌های تیم مدیریتی جدید است، افزود: طبق گزارشات کارشناسی تاکنون کارهای خوبی در حوزه بکارگیری دانش فنی و تولید داخل در این شرکت صورت گرفته که بنده امیدوارم با تکیه بر شرکت‌های دانش‌بنیان و جوانان و متخصصان داخلی، زنجیره‌ای از زیبایی‌ها را رقم بزنیم.

مدیرعامل موسسه گفت: نگاه بخشی را باید از دید مدیریت کلان حذف کنیم و با توجه به منافع کل موسسه و ذینفعان آن، در همه حوزه‌ها هم‌افزایی را سر لوحه کار خود قرار دهیم و با نگاه مدیریتی جامع به منافع کلان مجموعه بیندیشیم.

وی تصریح کرد: در این صورت، درعرصه میدان و عمل توأمان می‌توان با نگاه بخشی حرکت کرد. همچنین یکی از نقاطی که ما باید در آن به صورت متحد و یکپارچه عمل کنیم حوزه بازرگانی و صادرات محصولات است که باید یکپارچه شده تا منافع کل مجموعه حفظ شود.

دکتر نجف‌پور کردی، مشی حاج قاسم را خط‌مشی و منش اصلی موسسه و شرکت‌های تابعه اعلام کرد و گفت: باید مانند ایشان مرد میدان بود و در ورود به صحنه عمل از هیچ کاری مضایقه نکرد و باید مانند یک سرباز برای منافع فرهنگیان عضو موسسه و در نهایت برای پیشرفت نظام مقدس جمهوری اسلامی عمل کرد.

مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان در پایان ضمن تشکر از دست‌اندرکاران مجموعه کیمیای پارس خاورمیانه و ریل‌گذاری گذشتگان و اقدامات انجام شده، یادآور شد: بکارگیری همه ظرفیت‌ها برای تکمیل زنجیره ارزش و افزایش سودآوری و بهره‌وری، کارویژه اصلی هلدینگ پتروفرهنگ است و باید در این مسیر با جدیت کامل گام‌های لازم را بردارد.

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده + 6 =

پست های مرتبط