اخبار 8 آبان, 1401 6:15 ب.ظ
اخبار 8 آبان, 1401 6:15 ب.ظ

لزوم‌ ایجاد طرح‌های تحولی با ساختار نوین در شرکت پژوهش و نوآوری

مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان بر ایجاد طرح‌های تحولی با ساختارهای نوین در شرکت پژوهش و نوآوری تاکید کرد و گفت: با توجه به ماموریت فناوری اطلاعات، مسائل کلان‌تری باید در این شرکت در دستور کار قرار گیرد و باید با رویکرد بهره‌ورانه، مدل کسب و کاری متناسب با چنین رویکردی تدوین شود.

دکتر حمیدرضا نجف‌پورکردی در دیدار با اعضای هیئت مدیره شرکت پژوهش و نوآوری بیان کرد: برای پیشبرد برنامه‌ها و کارهای رو به جلو باید اقدامات کلی و جامع از جنس طرح‌ریزی و ظرفیت‌سازی مورد توجه قرار گیرد.

وی با تاکید بر ضرورت تصویرسازی مناسب از شرکت نزد مخاطب، گفت: ارائه خدمات مناسب به مخاطبان مسیر موفقیت شرکت را تضمین و تصویری در خور شان از شرکت در ذهن آنان ایجاد می‌کند.

مديرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان ضمن توصیه به توسعه تعاملات شرکت پژوهش با مرکز فناوری اطلاعات آموزش و پرورش بر اولویت قرار دادن نیازهای فناورانه این وزارتخانه تاکید کرد.

دکتر نجف‌پورکردی تصریح کرد: در توسعه پرتفوی و مباحث مربوط به اقتصاد دیجیتال، ایجاد سامانه‌های جدید مورد توجه قرار گیرد؛ همچنين در حوزه بازارهای دیجیتال، برتوسعه کسب و کارهای کم هزینه و با بهره وری بالا تمرکز شود.

وی درباره ساماندهی وضعیت نیروی انسانی گفت: در حوزه نیروی انسانی اولویت به حفظ افراد است؛ اما سطح تحصیلات و توانمندی‌های نیروها باید تقویت شده و ارتقا یابد.

مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان بر اجرایی‌سازی حاکمیت یکپارچه و راهبری شرکتی تاکید کرد.

در این جلسه همچنین مهندس علیرضا توفیقی مدیرعامل شرکت پژوهش و نوآوری، گزارشی از اقدامات این شرکت در چند ماه گذشته و کلیات برنامه‌های سال مالی آینده ارائه کرد.

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نه − هشت =

پست های مرتبط