اخبار 14 دی, 1401 10:21 ق.ظ
اخبار 14 دی, 1401 10:21 ق.ظ

مدیرعامل هلدینگ تدبیرگران اطلس مطرح کرد؛

لزوم بسترسازی برای صادرات محصولات شرکت صنایع آموزشی به کشورهای منطقه

مدیرعامل هلدینگ تدبیرگران اطلس با اشاره به اینکه شرکت صنایع آموزشی بیش از 3 هزار محصول تولید می‌کند، گفت: محصولات این شرکت از کیفیت مناسبی برخوردار هستند بنابراین لازم است بستر صادرات محصولات این شرکت به کشورهای منطقه و به ویژه به همسایگان ایران فراهم شود.

به گزارش روابط عمومی هلدینگ تدبیرگران اطلس، دکتر داریوش خدادادی روز چهارشنبه ۱۴ دیماه ضمن بازدید از همه بخش‌های کارخانه شرکت صنایع آموزشی، به بررسی موانع و مشکلات این شرکت پرداخته و راه‌کارهایی در جهت حل مشکلات و چالش‌های آن عنوان کرد.
وی با تاکید بر اینکه محصولات برای دیده شدن نیاز به تبلیغات مناسب دارند، افزود: ساخت برنامه مشترک با طراحی و سناریوی آموزشی و پخش تلویزیونی آن، بهترین نوع تبلیغ و متناسب با فعالیت‌ها و محصولات شرکت است.
مدیرعامل هلدینگ تدبیرگران اطلس با اشاره به کیفیت و تنوع محصولات این شرکت صنایع آموزشی، تصریح کرد: صادرات محصولات این شرکت باید در دستور کار قرار گیرد که مهم‌ترین بازارهای هم می‌توانند کشورهای عراق، سوریه، قطر، افغانستان و یمن باشند.
وی با اشاره به اینکه تولید 3 هزار قلم کالا کار بسیار پیچیده و باارزشی است، افزود: اقداماتی همچون شرکت در نمایشگاه‌های مطرح جهانی متناسب با نوع فعالیت‌های شرکت، زمینه‌های رشد و شکوفایی را در عرصه تولید هرچه بهتر فراهم می‌آورد.
دکتر خدادادی برگزاری تور مجازی جهت بازدید از نمایشگاه محصولات شرکت صنایع آموزشی برای مدیران کل آموزش و پرورش کشور را از دیگر اقدامات جهت پیشبرد اهداف دانست.

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × 2 =

پست های مرتبط