اخبار 22 خرداد, 1401 9:53 ق.ظ
اخبار 22 خرداد, 1401 9:53 ق.ظ

مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان؛

لزوم تمرکز بر توسعه صادرات محصولات شرکت تجهیزات مدارس ایران

دکتر حمیدرضا نجف پور بر ضرورت تمرکز بر موضوع صادرات در حوزه بازاریابی و همچنین ارتقای بهره‌وری در شرکت تجهیزات مدارس ایران تاکید کرد.

به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل موسسه، دکتر حمیدرضا نجف‌پور مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان در جریان بازدید از شرکت تجهیزات مدارس ایران در استان مازندران، با تاکید بر اهمیت و ارتقای بهره‌وری در این شرکت اظهار کرد: باید در حوزه بهره‌وری و تولید، بررسی‌های لازم انجام شده و فاز عملیاتی و اجرایی آن آغاز شود تا این شرکت به جایگاه اصلی خود برسد.

وی ادامه داد: معلمان عزیز با عضویت در موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان انتظار دارند بعد از یک دوره خدمت، در دوران بازنشستگی عایدی قابل توجهی از این موسسه داشته باشند، بنابراین شرایط و کیفیت تولید و فروش و بهره‌وری در شرکت‌های تابعه باید به گونه‌ای رقم بخورد که بازدهی مناسبی به همراه داشته باشد.
مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان با اشاره به اینکه پتانسیل لازم برای افزایش بهره‌وری در شرکت‌های زیرمجموعه موسسه وجود دارد، گفت: اعضای محترم صندوق با توجه به دارایی‌های موسسه انتظار سودآوری و بهره‌وری بیشتری دارند و انتظار آنها بحق و بجا است.
دکتر نجف‌‍‌‍‌پور بیان کرد: هدف ما این است که نگاه رو به آینده داشته باشیم، بنابراین با رویکرد افزایش بهره‌وری باید کلیه فرآیندهای مدیریتی و کسب و کاری از قبیل خرید و فروش و مهندسی مالی و … مورد توجه و بازبینی جدی قرار گیرد.
وی ادامه داد: اگر مبتنی بر مشی حاج قاسم و با مدیریت جهادی پیش برویم، می‌توانیم خلاهای موجود را برطرف کرده و به اهداف ترسیم شده دست پیدا کنیم.
مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان تصریح کرد: در حوزه بازاریابی به طور ویژه باید صادرات در دستور کار قرار گیرد و بر همین اساس طی هفته گذشته، توسط همکاران محترم در موسسه دیداری با سفیر سوریه انجام شد. البته صادرات باید در حوزه‌های متنوع و با کشورهای مختلف توسعه پیدا کند.
دکتر نجف‌‍‌‍‌پور درباره ضرورت روزآمدسازی ماشین‌آلات و تجهیزات و جایگزینی آن با ماشین‌آلات «های‌تک» گفت: در شرکت تجهیزات مدارس ایران ظرفیت‌های بسیار خوبی وجود دارد و باید در مورد روزآمدسازی ماشین‌آلات تصمیم‌گیری لازم انجام و ریل‌گذاری جدیدی شود.
در این بازدید جواد تاری‌وردی مدیرعامل شرکت تجهیزات مدارس ایران و آقای شیخ الملوک مدیر کارخانه نیز گزارشی از وضعیت فعلی این شرکت و برنامه‌های آینده ارائه کردند.

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

12 + سه =

پست های مرتبط