اخبار 12 اردیبهشت, 1402 7:01 ب.ظ
اخبار 12 اردیبهشت, 1402 7:01 ب.ظ

ماموریت صندوق ذخیره خدمتگزاری به فرهنگیان است

مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان با تاکید بر اهمیت جایگاه و تکریم معلم، خدمتگزاری و برآورده کردن انتظارات معلمان را ماموریت اصلی این موسسه دانست.

به گزارش روابط‌عمومی و امور بین الملل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان، دکتر حمیدرضا نجف‌پور کردی در مراسم دیدار صمیمی مدیرعامل با کارکنان به مناسبت روز کار و کارگر و تکریم مقام معلم ضمن گرامیداشت این مناسبت‌ها بیان کرد: معلم همچون به جامعه بصیرت و دانایی می‌بخشد و به اعتبار معلم است که پیشرفت و توسعه شکل می‌گیرد.
وی با تاکید بر اینکه موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان وظیفه خدمت برای معلمان دارد، گفت: هدفگذاری این موسسه همواره در جهت خدمتگزاری عالمانه و خالصانه و احترام به معلم است.
مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان با اشاره به تدوین و اجرای سند تحول بنیادین، بیان کرد: بخشی از این سند تحقق وجه تربیتی و بخش دیگر آن وجه اقتصاد و معیشت است که نقش ساختاری در جامعه دارد.
دکتر نجف‌پور کردی با اشاره به اینکه در تلاشیم تا انتظارات معلمان از موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان را برآورده کنیم، تصریح کرد: در حوزه تعاملات راهبردی طرح‌ریزی برای تعامل با آموزش و پرورش داشتیم.
وی به موضوع تحقق ارزش مالکانه به عنوان یکی از مطالبات اصلی معلمان اشاره و بیان کرد: با کار جهادی و تلاش شبانه روزی زحمات گذشتگان را تکمیل کردیم واین موضوع به مرحله اجرایی رسید البته واگذاری سهام به تدریج انجام می‌شود.
مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان در ادامه در تکریم جایگاه کارگر اظهار کرد: اهمیت کار و کارگر در اسلام، احادیث و روایات گوناگون آمده است؛ انسان برای پیشرفت به تلاش و سعی نیاز دارد و در جامعه خودمان چالشی ترین مساله موضوع اقتصاد است.
وی با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب درباره ارزش کار و کارگر که موجب حیات جامعه می‌شود، گفت: این موضوع ارزش زندگی و مردم است.
دکتر نجف‌پور کردی به سند اقتصاد مقاومتی در سال ٨٩ اشاره و بیان کرد: اقتصاد مقاومتی به منزله مردمی‌سازی اقتصاد است.
وی با اشاره به اهمیت سرمایه انسانی گفت: سرمایه انسانی ابعاد وسیعی دارد که اولین گام آن احترام است البته سازمان در مسیر شکوفایی به مسائل زیرساختی مانند توسعه توانمندی‌های فنی و دانشی نیاز دارد که هر کدام از این موارد نیاز به سند دارد و در مسیر تدوین است.
مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان تصریح کرد: کارمند انتظاراتی از سازمان دارد که مبتنی بر معارف دینی و اسلامی باید به آن پاسخ داد.
در این دیدار همکاران به پرسش و پاسخ در حوزه مسائل پیرامون منابع انسانی در موسسه، نظام جامع ارزیابی عملکرد و … با حضور مدیر عامل و معاونان پرداخته و چالش‌ها و شائبه‌های مربوط به این حوزه را به بحث و بررسی گذاشتند.

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 − 13 =

پست های مرتبط