اخبار 16 خرداد, 1401 11:26 ق.ظ
اخبار 16 خرداد, 1401 11:26 ق.ظ

مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان در نشست با مدیران هلدینگ تدبیرگران اطلس؛

مسیر ارائه خدمات به اعضاء محترم هموار است

مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان با اشاره به نگاه تلفیقی اقتصادی و خدماتی این موسسه نسبت به اعضاء، گفت: هلدینگ تدبیرگران اطلس به عنوان ابتکاری برای ارائه خدمات به اعضا با نگاه اقتصادی تاسیس شده و مسیر تعاملات راهبردی فی مابین وزارت آموزش و پرورش و صندوق ذخیره فرهنگیان برای ارائه خدمات به اعضاء هموار است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل موسسه، دکتر حمیدرضا نجف‌پورکردی در دیدار با مدیران عامل هلدینگ تدبیرگران اطلس و شرکت‌های تابعه که با حضور معاونان و مدیران ارشد برگزار شد، افزود: این هلدینگ از نگاه ماموریتی جایگاه مهمی برای اعضاء و در تعامل با وزارت آموزش و پرورش دارد.

وی وجود هلدینگ تدبیرگران اطلس در پرتفوی موسسه را ضروری دانست و تصریح کرد: در حوزه اصلاح ساختاری و اصلاح پرتفوی باید اقدامات لازم را انجام دهیم؛ باید اصلاح فرایندها با هدف ارتقای بهره‌وری انجام پذیرد و اگرچه گاهی ماموریت‌های شرکت‌ها قابل حذف نیست اما امکان اینکه برخی ماموریت‌ها و شرکت‌ها ادغام شوند وجود دارد.

دکتر نجف‌پور با اشاره به اینکه باید دو رویکرد اقتصادی و خدماتی را توامان دنبال کنیم، تصریح کرد: در گام اول باید حافظ حقوق اعضا با رویکرد اقتصادی باشیم و در کنار آن، باید فعالیت‌های خدماتی را هم برای این عزیزان داشته باشیم.

وی اضافه کرد: در حوزه تعاملات راهبردی با وزارت آموزش و پرورش و اعضای صندوق، ظرفیت‌هایی وجود دارد که هلدینگ تدبیرگران اطلس می‌تواند از این فرصت‌ها استفاده کند و باید استراتژی فعال در این زمینه داشته باشیم و با نگاه جهادی پیش برویم.

مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان با تاکید بر حاکم شدن تفکر و ارزش‌های اسلامی و انقلابی در مجموعه موسسه و شرکت‌های تابعه، گفت: راهبردهای ارتقای بهره‌وری هلدینگ تدبیرگران اطلس باید تدوین شود و مواردی چون هوشمندی بازار، اصلاح و بهینه‌سازی پرتفوی دارایی‌ها و تبدیل تهدیدهای محیطی به فرصت‌ها در دستور کار هلدینگ و شرکت‌های تابعه آن قرار گیرد.

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده − نه =

پست های مرتبط