اخبار 29 مهر, 1397 9:45 ق.ظ
اخبار 29 مهر, 1397 9:45 ق.ظ

مشارکت صندوق ذخیره فرهنگیان در نمایشگاه بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی

پنجمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی و دهمین نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری کشور از 30 مهر تا 3 آبان ماه 1397 در جزیره کیش برگزار خواهد شد و موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان به همراه تعدادی از شرکت های تابعه نیز به منظور برقراری ارتباط و گسترش همکاری با سرمایه گذاران داخلی و خارجی در نمایشگاه حضور فعال خواهند داشت.

موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان به عنوان یکی از بزرگترین هولدینگ های اقتصادی کشور و متعلق به فرهنگیان، با چندین شرکت زیرمجموعه فعال در حوزه بورس، بانک و بیمه، این فرصت را غنیمت شمرده و با هدف جذب سرمایه گذار خارجی،معرفی ظرفیت ها و توانمندی های این مجموعه و استفاده از فرصتهای سرمایه گذاری، به همراه شرکت های زیر مجموعه خود شامل پتروفرهنگ، ساختمانی معلم، بیمه معلم، شرکت سرمایه گذاری فرهنگیان، شرکت پژوهش و نوآوری در این نمایشگاه حضور خواهند یافت.
بر اساس اعلام بر گزارکنندگان، محورهای اصلی نمایشگاه شامل بازار سرمایه، سرمایه گذاری، گردشگری، انرژی و مناطق آزاد است. معرفی قابلیت های نهادهای مالی، ارائه خدمات نوین بانکی و بیمه ای و معرفی فرصتهای سرمایه گذاری در طرح های کلان ملی از جمله اهداف برگزاری نمایشگاه بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی است.
لازم به ذکر است یکی از فرصت های بسیار خوب صندوق ذخیره فرهنگیان این است که با توجه به اینکه دولتی نبوده و متعلق به 800 هزار فرهنگی و معلم است، در تمام دوران تحریم، به واسطه سهامدارنش هرگز مورد تحریم واقع نشد، بنابراین نمایشگاه کیش یک فرصت طلایی برای گسترش همکاری شرکت های تابعه موسسه با شرکتها و سرمایه گذاران خارجی محسوب می شود. طبق اعلام برگزارکنندگان نمایشگاه، بیش از ٢٠٠ شرکت داخلی و خارجی در کیش اینوکس 2018 حضور خواهند داشت.

صندوق ذخیره فرهنگیان همراه پنج شرکت زیر مجموعه خود در غرفه 36 مرکز نمایشگاههای بین المللی جزیره کیش، میزبان بازدیدکنندگان داخلی و خارجی است.

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

6 + 4 =

پست های مرتبط