اخبار 3 دی, 1401 12:57 ب.ظ
اخبار 3 دی, 1401 12:57 ب.ظ

معاون فناوری اطلاعات بانک سرمایه معرفی شد

مراسم معارفه معاون فناوری اطلاعات بانک سرمایه با حضور قائم‌مقام و جمعی از مدیران ارشد این بانک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بانک سرمایه، مراسم معارفه معاون فناوری اطلاعات بانک سرمایه در روز شنبه مورخ 26 آذرماه 1401 در محل ساختمان مرکزی این بانک برگزار شد و مجید جعفریان، به‌عنوان «معاون جدید فناوری اطلاعات بانک سرمایه و عضو هیأت عامل» معارفه و حکم خود را از سید حسین رضوی نائینی، قائم‌مقام این بانک دریافت کرد.

در ابتدای این مراسم قائم‌مقام بانک سرمایه در سخنانی ضمن عرض خیرمقدم به معاون فناوری اطلاعات این بانک و تأکید بر اهمیت این معاونت به‌عنوان واحدی پویا و مؤثر، افزود: امید است با آغاز دوره مدیریتی جدید شاهد تحولات و پیشرفت‌های ملموسی در این معاونت باشیم.

سپس معاون فناوری اطلاعات بانک سرمایه نیز ضمن تشکر و قدردانی از اعتماد مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره در اعطای این مسئولیت، بر تلاش بیش از پیش و حرکت در جهت بهره‌برداری حداکثری از امکانات موجود تأکید کرد.

شایان ذکر است مجید جعفریان فارغ التحصیل کارشناسی ارشد رشته شبکه‌های کامپیوتری از دانشگاه امیرکبیر بوده و در حال حاضر دانشجوی دکتری رشته مدیریت فناوری اطلاعات است. وی دارای 15سال سابقه در شبکه بانکی بوده و از جمله سمت های وی می توان به ریاست اداره کل شبکه زیرساخت، ریاست اداره کل مدیریت عملیات بانکی و معاونت امنیت اداره کل امنیت و توسعه سیستم‌های بانک ملی و عضو هیات مدیره شرکت داده ورزی سداد اشاره نمود.

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

14 + پانزده =

پست های مرتبط