اخبار 18 خرداد, 1401 9:42 ب.ظ
اخبار 18 خرداد, 1401 9:42 ب.ظ

نماینده منتخبان فرهنگیان در هیات امنا موسسه:

ملاک قضاوت ما، تلاش برای حفظ منافع اعضای موسسه است

نماینده منتخبان فرهنگیان در هیات امنا موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان با اشاره اینکه هر فردی در راستای منافع فرهنگیان گام بردارد، برای اعضای موسسه قابل احترام و کارش قابل تقدیر است، گفت: در سال 1374 تدبیر مناسبی برای تاسیس صندوق اندیشیده شد اما امروز اعضای موسسه خواسته‌های بحقی مانند تعهدات دولت و محاسبه ارزش افزوده دارند که باید برآورده شود.

به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل موسسه، دکتر امین‌الله سالاری روز چهارشنبه 11 خرداد 1401 در همایشی که به مناسبت میلاد با سعادت فاطمه معصومه (سلام‌الله‌علیها) و بیست‌وهفتمین سالروز تاسیس موسسه با حضور مدیران و کارکنان موسسه و هلدینگ‌ها و شرکت‌های تابعه برگزار شد، ضمن تبریک ایام دهه کرامت و سالروز تاسیس موسسه، افزود: با تدابیر هوشمندانه‌ای که دکتر نجف‌پور مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان اندیشیده‌اند و با شناختی که طی این مدت کوتاه از ایشان پیدا کرده‌ایم، هم انتظار داریم و هم یقین داریم که در آینده نزدیک خواسته‌های به حق اعضا به نتیجه برسد.

وی با اشاره به اینکه مهم‌ترین خواسته‌های اعضای موسسه که مدام در حال پیگیری آن هستند، بحث ارزش افزوده و بورسی‌شدن شرکت‌های تابعه موسسه است، تصریح کرد: فرهنگیان حق دارند زیرا صاحبان این سرمایه و دارایی هستند. از سوی دیگر اگرچه موسسه به خودکفایی رسیده است اما دلیل نمی‌شود دولت به تعهدات خود در قبال اعضا عمل نکند.

سالاری افزود: چشم‌انداز آینده موسسه را با وجود استقرار تیم مدیریتی جدید روشن می‌بینم و امیدوارم با درایت و تدابیر لازم کارها به خوبی پیش برود و توقع داریم که افراد متخصصی را که زحمت می‌کشند و برای مجموعه اثربخش بوده و کارایی لازم را داشته‌اند، حفظ شوند و افرادی که صرفا برای ما هزینه‌بر بوده و فاقد تخصص و کارایی لازم هستند، فعالیت آنها در مجموعه ادامه پیدا نکند.

وی گفت: ما نماینده فرهنگیان هستیم و برای ما منافع فرهنگیان ملاک قضاوت و ارزیابی است، بنابراین هر کسی که برای فرهنگیان کار کند و به آنان سود برساند برای ما قابل احترام است و عهد اخوت با کسی نبستیم  و نمی‌بندیم.

سالاری ادامه داد: من به عنوان نماینده یک میلیون و ششصد هزار نفر فرهنگی شاغل و بازنشسته توقع دارم فرهنگیانی که دارای تخصص لازم بوده و می‌توانند به ما کمک اثربخش کنند در موسسه بر اساس شایسته سالاری جذب شوند زیرا فرهنگیان متخصص از هر کسی نسبت به اموال خود دلسوزتر بوده و شایستگی لازم را دارند و می‌توانند کمک کنند.

موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان دارای بدنه محکم و استوار، متخصص و متعهد است

در این همایش بازرس ویژه مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان نیز ضمن تبریک میلاد خجسته و مسعود حضرت فاطمه معصومه (س)، دخت گرامی امام موسی کاظم (ع) و خواهر گرانقدر سلطان خراسان حضرت علی بن موسی الرضا (ع)، گفت: چه زیبا است نامگذاری این روز به نام روز دختر که معرفی الگویی بس شایسته است و برجسته برای دختران مسلمان جهان و به ویژه دختران شیعه اهل بیت و بالاخص دختران میهن اسلامی‌مان ایران عزیز.

فریبا احمدی مقدم، با بیان اینکه دختران شایسته امروز و مادران آینده‌ساز ایران عزیز و گرامیداشت این روز انشااله سرفصلی باشد برای تغییر و تحولات درخشان این قشر موثر و مهم، تصریح کرد: میلاد این بانوی شایسته، آغاز دهه کرامت است که پایانش میلاد خجسته امام هشتم شیعیان جهان حضرت علی بن موسی الرضا که کعبه آمال و آرزوی همه ما شیعیان است.

وی خطاب به دکتر حمیدرضا نجف پور مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان گفت: این موسسه دارای بدنه محکم و استوار، متخصص و متعهد است که سالیان سال در راه تحقق اهداف متعالی آن که همانا کسب سود حلال برای فرهنگیان دلسوز، فداکار  فرهیخته است، از هیچ تلاش و کوششی فروگذار نبوده و امروز شاهد موفقیت‌های این موسسه هستیم.

 

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × چهار =

پست های مرتبط