اخبار 9 آذر, 1401 8:00 ب.ظ
اخبار 9 آذر, 1401 8:00 ب.ظ

مهندس سید فرزاد نجات‌نیا مدیرعامل هلدینگ ساختمانی معلم شد

مدیر عامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان در آیین تکریم و معارفه مدیرعامل هلدینگ ساختمانی معلم از زحمات دکتر امید علیجانی تقدیر و مهندس سیدفرزاد نجات‌نیا را به عنوان مدیرعامل جدید این هلدینگ معرفی کرد.

دکتر حمیدرضا نجف‌پورکردی روز چهارشنبه 9 آذر 1401 در این مراسم، یکی از اقدامات بسیار مهم را استفاده از ظرفیت‌های حاکمیتی برای رفع مشکلات و چالش‌های موسسه عنوان و تصریح کرد: وزیر آموزش و پرورش در حوزه مسکن تاکید جدی دارند که از ظرفیت‌هایی مانند نهضت ملی مسکن و سایر ظرفیت‌ها برای ارائه خدمات شایسته به فرهنگیان بهره بگیریم، بنابراین هلدینگ ساختمانی معلم در زمینه تعاملات راهبردی با وزارتخانه، طرح خوبی تدوین کرده و کار ساخت 600 واحد مسکونی را آغاز کرده است.

وی با اشاره به ظرفیت‌های آموزش‌وپرورش به ویژه وجود زمین و مستغلات با ارزش، افزود: از این ظرفیت‌ها باید استفاده شود و خروجی عقلایی و تسریع شده داشته باشد تا امیدی که در دل فرهنگیان ایجاد شده است، تقویت شود.

ارتقای نقش هلدینگ ساختمانی معلم در زیست بوم صنعت ساخت و ساز

مدیرعامل جدید هلدینگ ساختمانی معلم نیز در این مراسم گفت: هدف ما ارتقای نقش هلدینگ در زیست بوم صنعت ساخت و ساز بوده و در این راستا «حاکمیت ستادی در راستای اهداف سازمانی» به عنوان شعار مد نظر خواهد بود.

مهندس سید فرزاد نجات‌نیا با اشاره به اینکه شعار و رویکرد هلدینگ ساختمانی معلم، حاکمیت ستادی در راستای اهداف سازمانی این هلدینگ و موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان است، گفت: دستیابی به این مهم، هماهنگی، هم‌افزایی، همکاری، همدلی و همراهی صف و ستاد را می‌طلبد.

وی افزود: با اعتقاد به موضوع نظارت راهبردی از سوی موسسه، معتقدم که هلدینگ ساختمانی معلم باید کمی چابک‌تر شود و در عین حال بازوهای عملیاتی و شرکت‌ها تابعه بتوانند به عملیات اجرایی ادامه بدهند تا کارها را با هماهنگی مجموعه صندوق و هیات مدیره پیش ببریم.

مدیرعامل هلدینگ ساختمانی معلم با اشاره به اینکه افراد متخصص و باتجربه‌ای در هیات مدیره این هلدینگ حضور دارند، تصریح کرد: موسسه رویکرد مطلوبی نسبت به بحث اقتصاد دانش‌بنیان دارد، همچنین با توجه به تحولاتی که در فناوری‌های صنعت ساخت‌وساز افتاده است، تلاش می‌کنیم تا سهمی از این بازار داشته باشیم و طبیعتاً با بهره‌گیری از فناوری‌های نوین ذیل انقلاب صنعتی چهارم می‌توان در امور مدیریتی و راهبردی تحول آفرین موثرتر و بهینه‌تر از قبل عمل کرد.

مهندس نجات‌نیا با تاکید بر اینکه اصل بر توسعه تعاملات راهبردی با وزارت آموزش و پرورش است، گفت: در مورد نهضت ملی مسکن برای فرهنگیان که مورد تاکید وزیر محترم و دکتر نجف‌پورکردی مدیرعامل محترم موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان نیز قرار دارد، نکته اول اینکه تلاش خواهیم کرد تعاملات دوسویه را با ستاد وزارت بیشتر نماییم.

عضو هیات مدیره و مدیرعامل هلدینگ ساختمانی معلم، با اشاره به اینکه طبق قانون تجارت، اصالت بر سودآوری است، اظهار داشت: در این تعاملات راهبردی و هم‌افزایی می‌توان از ظرفیت‌های عظیمی که وزارت آموزش و پرورش به عنوان یک وزارت غنی از حیث املاک و مستغلات دارد، مولدسازی را در برنامه عملیاتی لحاظ نمود، تا علاوه بر سودآوری، خدمات شایسته‌ای را به اعضا، ذینفعان و فرهنگیان معزز ارائه کرد.

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده − 5 =

پست های مرتبط