اخبار 15 تیر, 1401 4:42 ب.ظ
اخبار 15 تیر, 1401 4:42 ب.ظ

مگاپروژه پتروشیمی کیان، ارزآور، اشتغال‌آفرین و تکمیل کننده زنجیره ارزش است

مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان در جریان بازدید از پروژه پتروشیمی کیان ضمن اشاره به نگاه ویژه مقام معظم رهبری به تکمیل زنجیره ارزش در صنعت پتروشیمی، گفت: تکمیل پروژه‌های کلان صنعتی و پتروشیمی، مستلزم ترکیب علم و تجربه و عشق به کشور و آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و با تاسی از حرکت جهادی و انقلابی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، امکان پذیر است.

دکتر حمیدرضا نجف‌پورکردی روز سه‌شنبه 7 تیر 1401 به همراه مهندس حمید باقرنژاد نایب رییس هیات مدیره و معاون مالی و منابع انسانی موسسه، دکتر علی اکبر طاهری مشاور عالی، دکتر علیرضا بابازاده مدیرعامل پتروفرهنگ، غلامرضا مقیمی قائم مقام و علیرضا علیخانی مدیر نظارت بر طرح و تولید این هلدینگ از مگاپروژه پتروشیمی کیان بازدید کردند.

ایشان افزود: موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان با تمامی امکانات خود، اهتمام و جدیت لازم به‌منظور پیشرفت و راه‌اندازی کامل مگاپروژه پتروشیمی کیان به عنوان مهم‌ترین پروژه حال حاضر کشور در صنعت پتروشیمی را به‌عمل خواهد آورد. اولویت این پروژه راه‌اندازی واحد پلی اتیلن سنگین مجتمع، به‌همراه شرکت گروه گسترش نفت و گاز پارسیان، در زمان پیش‌بینی شده است.

مدیرعامل موسسه تاکید کرد: با توجه به استراتژیک بودن محصولات این مجتمع و تاثیر آن در رفع نیازهای اساسی کشور، کاهش وابستگی به خارج و افزایش ارزآوری و اشتغالزایی بالایی که این پروژه داشته و تاکید مقام معظم رهبری، تکالیف ما را در اجرای پروژه پتروشیمی کیان افزایش داده و باید با همتی انقلابی و جهادی برای اجرا و تکمیل آن، همگی دست به دست هم دهیم تا هرچه سریع تر پروژه به بهره برداری برسد.

مهندس اسدالله غلامپور مدیرعامل پروژه پتروشیمی کیان نیز ضمن ارائه گزارشی از میزان پیشرفت این پروژه، از اهمیت‌، قابلیت و نقاط متمایزکننده این پروژه نسبت به پروژه‌های حال حاضر مجموعه پتروشیمی کشور نام برد و گفت: همین تمایزات و اهمیت محصولات استراتژیک این مجتمع باعث توجه ویژه مقام معظم رهبری در خصوص این مگاپروژه شده است.

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × چهار =

پست های مرتبط