اخبار 7 خرداد, 1402 3:49 ب.ظ
اخبار 7 خرداد, 1402 3:49 ب.ظ

نشست مشترك مدیرعامل هلدینگ تدبیرگران اطلس با رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعۀ مشارکت‌های مردمی وزارت آموزش و پرورش

نشست مشترک مدیرعامل هلدینگ تدبیرگران اطلس با رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت‌های مردمی وزارت آموزش و پرورش با هدف تقویت همکاری‌های فی‌ما‌بین برگزار شد.

به گزارش روابط‌عمومی هلدینگ تدبیرگران اطلس، روز شنبه  ۶ خردادماه جاری جلسه‌ای با حضور دکتر داریوش خدادادی، دکتر احمد محمودزاده و جمعی از مدیران دو مجموعه برگزار شد.

در ابتدا مدیرعامل هلدینگ تدبیرگران اطلس، انگیزه و داشتن برنامه را از جمله اهم اقدامات برای رسیدن به اهداف و تحقق آن‌ها برشمرد و برگزاری چنین نشست‌هایی را در راستای تبیین برنامه‌ها ضروری و مؤثر دانست.

دکتر داریوش خدادادی  با بیان اینکه نیاز مشتریان در حال تغییر است، بر تنوع و تقویت کیفیت محصولات تأکید نمود و گفت: در راستای مشتری‌مداری می‌بایست در پی ارتقای خدمات خود باشیم.

همچنین این جلسه با گفت‌وگو در خصوص انعقاد قرارداد سه جانبه با شرکت مخابرات ایران جهت تأمین اینترنت یکپارچه و متمرکز بر بستر فیبر نوری، برای مدارس غیردولتی و مراکز آموزشی وابسته به سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعۀ مشارکت‌های مردمی وزارت آموزش و پرورش، پایان یافت.

در نهایت مقرر شد موضوعات در گروه کارشناسی مطرح و پس از جمع‌بندی، تفاهم‌نامۀ مربوطه به امضای طرفین برسد.

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × پنج =

پست های مرتبط