اخبار 21 اردیبهشت, 1401 2:40 ب.ظ
اخبار 21 اردیبهشت, 1401 2:40 ب.ظ

هلدینگ ساختمانی معلم، موافقت اصولی و پروانه ساخت مجتمع مسکونی نگین قشم را دریافت کرد

شرکت ساختمانی معلم از هلدینگ‌های وابسته به صندوق ذخیره فرهنگیان، در پیِ قرارداد مشارکت مدنی برای ساخت «مجتمع ویلایی-مسکونی نگین قشم» در نوار ساحلی جزیرۀ قشم، موافقت اصولی و پروانه ساخت این مجتمع را اخذ کرد.

موافقت اصولی ساخت این مجتمع که شامل ۲۱ ساختمان دوطبقه و مجزاست و در مجموع ۸۴ واحد مسکونی را در برمی‌گیرد، پس از پیگیری‌های لازم و تشکیل جلسات کارشناسی مربوطه با سازمان منطقۀ آزاد قشم، ارائۀ طرح توجیهی، طرح تفصیلی مناسب و مشاوره‌های گوناگون در خصوص این پروژه، توسط گروه ساختمانی معلم گرفته‌شد.

همچنین با جلسات کارشناسی مستمر، سطح اشغال مصوب پروژه از 21 به 26 درصد و متراژ مفید قابل استحصال از 11 هزار به 14 هزار مترمربع افزایش یافت.

نقشه‌های فاز دو این پروژه نیز که بر اساس اصیل‌ترین معماری بومی جنوبی ایران و به‌ویژه جزیرۀ قشم طراحی‌شده‌است، موفق به دریافت تاییدیه‌های لازم از سازمان نظام مهندسی شد.

مجتمع مسکونی نگین قشم در زمینی به مساحت بیش از 7 هکتار، واقع در نوار ساحلی شرق جزیرۀ قشم و در مجاورت ورودی خیابان دفاری قرار دارد. خط ساحلی و نیز دسترسی به جادۀ دریا در کنار امکانات و تجهیزات بی‌نظیر این پروژه، نقطۀ عطف بصری و چشم‌انداز بسیار زیبای این مجتمع منحصربفرد را تامین می‌کند.

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهارده − 13 =

پست های مرتبط