اخبار 20 فروردین, 1401 5:28 ب.ظ
اخبار 20 فروردین, 1401 5:28 ب.ظ

مدیرعامل موسسه در دیدار با مدیران هلدینگ ساختمانی معلم:

هلدینگ ساختمانی معلم می‌تواند در نهضت ملی مسکن برای فرهنگیان نقش آفرینی کند

مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان در دیدار با مدیران هلدینگ ساختمانی معلم بر سهم این هلدینگ در ارائه خدمات به فرهنگیان عضو موسسه در زمینه ساخت مسکن تاکید کرد و گفت: فرصت‌های بسیار زیادی در آموزش و پرورش وجود دارد که هلدینگ ساختمانی معلم می‌تواند در راستای ارائه خدمت به فرهنگیان به آنها ورود کند.

به گزارش روابط عمومی موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان، جواد نوری در دیدار با مدیر عامل هلدینگ ساختمانی معلم و مدیر عامل شرکت‌های تابعه آن، با بیان اینکه ادامه‌دهنده مسیر گذشتگان در این موسسه هستیم، اظهار کرد: به صرف اینکه تیم جدید هستیم، کارهای قبلی را نادیده نمی‌گیریم و در مسیر کارهای جاری، کار مهمی که بنا داریم انجام دهیم، اثربخشی و کارآمدسازی اقدامات جاری است. البته در عین حال در مسیر جدید شاهد تحولات موثری خواهیم بود.
مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان با اشاره به اهمیت ورود هلدینگ ساختمانی معلم به اقتصاد آموزش و پرورش گفت: آموزش و پرورش املاک مختلفی دارد که می توان از دیدگاه اقتصادی به این املاک توجه داشت تا ضمن اینکه بار بزرگی از دوش حاکمیت برداشت، به فرهنگیان هم کمک‌های قابل توجهی داشته باشیم.

نوری تصریح کرد: ما حاکمیتی نیستیم و کسی هم از ما توقع خدمت بدون درآمد ندارد، بنابراین تمرکز ما بر فعالیت‌هایی خواهد بود که هم خدمت‌رسانی باشد و هم درآمدزایی ایجاد کنیم.
وی به موضوع نهضت ملی ساخت مسکن که در دولت سیزدهم مورد توجه ویژه قرار گرفته است، اشاره و گفت: اگر هلدینگ ساختمانی معلم بتواند در این نهضت ملی، بلوک‌هایی را برای فرهنگیان بسازد، خدمت بزرگی به آنها انجام داده‌ایم.

از همه ظرفیت‌های هلدینگ ساختمانی معلم استفاده می‌کنیم

در ادامه نادر جعفر یوسفی قائم مقام مدیرعامل با اشاره به اینکه فعالیت‌های مربوط به صندوق باید کارآمد و موثر باشند، گفت: اتخاذ چنین رویکردی به بهره‌وری در کارها کمک می‌کند.
وی افزود: باید نگاه اقتصادی و خدمت‌رسانی به جامعه ذینفعان صندوق داشته باشیم که با احتساب خانواده‌ها و دانش‌آموزان حدود ٢٠ میلیون نفر می‌شوند. اگرچه در مورد هلدینگ ساختمانی جامعه دانش‌آموزی چندان ذینفع نیستند اما جامعه هدف ما به اندازه کافی بزرگ است.
قائم مقام مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان با اشاره به ضرورت بهره‌مندی از ظرفیت‌های موجود در هلدینگ ساختمانی معلم گفت: لازم است پروژه‌های متعدد با حاشیه سود پایین در کنار پروژه‌های با حاشیه سود بالا داشته باشیم چرا که این همراهی کمک می‌کند تا با سرعت بیشتری به اهداف خود برسیم.

امید علیجانی مدیرعامل هلدینگ ساختمانی معلم نیز در این نشست، فعالیت‌های هلدینگ ساختمانی معلم را بر مبنای اصول و روش‌های علمی دانست و گفت: با توجه به روند عملکرد این مجموعه، می‌توان گفت از جمله قوی‌ترین هلدینگ‌های ساختمانی در کشور هستیم.
در ادامه ضمن تشریح فعالیت‌های هلدینگ ساختمانی معلم و شرکت‌های تابعه، حاضرین شرحی از اقدامات صورت گرفته را همراه با نقطه نظرات و پیشنهادهای خود ایراد کردند.

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

12 − 3 =

پست های مرتبط