اخبار 21 فروردین, 1398 9:02 ق.ظ
اخبار 21 فروردین, 1398 9:02 ق.ظ

عضو هیات امنای صندوق ذخیره فرهنگیان:

هیات مدیره موسسه تثبیت شده است

غلامرضا حیدری کردزنگنه، عضو هیات امنای موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان در نشست مدیران عامل و اعضای هیات مدیره شرکت‌های تابعه موسسه گفت: از زمانی که مهندس نیکدل و مدیریت جدید صندوق آمده‌اند وضعیت صندوق کاملا دگرگون شده و بعد از تنشی که اعتماد فرهنگیان عزیز را خدشه‌دار کرده بود، خبرهای بسیار خوبی می‌شنویم و اعتمادسازی مجدد شده است.

وی طی سخنانی در نشست عمومی آغاز سال نو در جمع مدیران صندوق ذخیره فرهنگیان و شرکت‌های تابعه با اشاره به اینکه در حال حاضر فعالیت‌های صندوق ذخیره فرهنگیان به صورت فنی، با تخصص و متعهدانه انجام می شود، افزود: هیات امنا در آخرین جلسه‌ای که داشتند از مهندس نیکدل و کلیه عزیزانی که در صندوق مسئولیت دارند تشکر کردند. سود صندوق و وضعیت شرکت‌های زیرمجموعه آن ماه به ماه به طرف بهتر شدن پیش می رود و من خودم شخصا سال 1398 را سال بسیار خوبی برای صندوق می‌دانم. با پروژه‌هایی که در دست اجراست و امسال به بهره‌برداری می‌رسد، قطعا سال 98 از لحاظ سود دهی، تراز اولیه شرکت و صورت‌های مالی شرکت، سال خوبی است.
حیدری کردزنگنه با تاکید بر اینکه هیات مدیره موسسه تثبیت شده است، گفت: هیات امناء اعتقاد داشتند که این هیات مدیره 5 نفره بسیار خوب عمل کرده و دو نفر دیگر اضافه شده‌اند، بنابراین مقرر شد این هیات مدیره و مدیرعامل به همین صورت به فعالیت‌های خود ادامه دهند.
عضو هیات امنای صندوق ذخیره فرهنگیان تصریح کرد: من مطمئن هستم که در ماه‌های آینده خبرهای بسیار بهتری از صندوق خواهیم شنید زیرا اعتمادسازی صورت گرفته و طبق نظرسنجی انجام شده، در حال حاضر فرهنگیان به صندوق بسیار خوشبین هستند. من به عنوان عضو هیات امناء از مدیرعامل، معاونت‌ها، کلیه هیات مدیره‌ها و مدیران عامل تشکر می‌کنم و امیدوارم که همه شما بتوانید در سال جدید در فعالیت‌های اقتصادی برای فرهنگیان موفق باشید.

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نه + ده =

پست های مرتبط