اخبار 21 فروردین, 1398 9:02 ق.ظ
اخبار 21 فروردین, 1398 9:02 ق.ظ

عضو هیات امنای صندوق ذخیره فرهنگیان:

هیات مدیره موسسه تثبیت شده است

غلامرضا حیدری کردزنگنه، عضو هیات امنای موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان در نشست مدیران عامل و اعضای هیات مدیره شرکت‌های تابعه موسسه گفت: از زمانی که مهندس نیکدل و مدیریت جدید صندوق آمده‌اند وضعیت صندوق کاملا دگرگون شده و بعد از تنشی که اعتماد فرهنگیان عزیز را خدشه‌دار کرده بود، خبرهای بسیار خوبی می‌شنویم و اعتمادسازی مجدد شده است.


وی طی سخنانی در نشست عمومی آغاز سال نو در جمع مدیران صندوق ذخیره فرهنگیان و شرکت‌های تابعه با اشاره به اینکه در حال حاضر فعالیت‌های صندوق ذخیره فرهنگیان به صورت فنی، با تخصص و متعهدانه انجام می شود، افزود: هیات امنا در آخرین جلسه‌ای که داشتند از مهندس نیکدل و کلیه عزیزانی که در صندوق مسئولیت دارند تشکر کردند. سود صندوق و وضعیت شرکت‌های زیرمجموعه آن ماه به ماه به طرف بهتر شدن پیش می رود و من خودم شخصا سال 1398 را سال بسیار خوبی برای صندوق می‌دانم. با پروژه‌هایی که در دست اجراست و امسال به بهره‌برداری می‌رسد، قطعا سال 98 از لحاظ سود دهی، تراز اولیه شرکت و صورت‌های مالی شرکت، سال خوبی است.
حیدری کردزنگنه با تاکید بر اینکه هیات مدیره موسسه تثبیت شده است، گفت: هیات امناء اعتقاد داشتند که این هیات مدیره 5 نفره بسیار خوب عمل کرده و دو نفر دیگر اضافه شده‌اند، بنابراین مقرر شد این هیات مدیره و مدیرعامل به همین صورت به فعالیت‌های خود ادامه دهند.
عضو هیات امنای صندوق ذخیره فرهنگیان تصریح کرد: من مطمئن هستم که در ماه‌های آینده خبرهای بسیار بهتری از صندوق خواهیم شنید زیرا اعتمادسازی صورت گرفته و طبق نظرسنجی انجام شده، در حال حاضر فرهنگیان به صندوق بسیار خوشبین هستند. من به عنوان عضو هیات امناء از مدیرعامل، معاونت‌ها، کلیه هیات مدیره‌ها و مدیران عامل تشکر می‌کنم و امیدوارم که همه شما بتوانید در سال جدید در فعالیت‌های اقتصادی برای فرهنگیان موفق باشید.

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + سیزده =

پست های مرتبط