اخبار 15 اسفند, 1401 7:48 ب.ظ
اخبار 15 اسفند, 1401 7:48 ب.ظ

دکتر نجف‌پور در مراسم اختتامیه همایش سراسری موسسه؛

هیچ شان و جایگاهی جز خدمت به فرهنگیان برای خودم قائل نیستم و همه مدیران باید این نگاه را داشته باشند

مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان در پایان روز دوم همایش سراسری اعضای هیئت مدیره و مدیران عامل موسسه، هلدینگ‌ها و شرکت‌های تابعه، این همایش دو روزه را فرصت مناسبی برای تبیین استراتژی‌ها و سیاست و خط‌مشی‌های موسسه در راستای گفتان‌سازی، تعاملات راهبردی، هم‌افزایی و ارتقای بهره‌وری در بین مسئولان ارشد و تصمیم‌گیر دانست و گفت: حجم مطالب برای طرح در این همایش بسیار زیاد بود، بنابراین این همایش بسیار فشرده برنامه‌ریزی شده بود تا با مدیریت زمان بتوانیم به همه مطالب بپردازیم.

دکتر نجف پور ضمن تشکر از حضور سرکار خانم لیلی نظرپور و جناب آقای محسن مسعودی به عنوان اعضای هیئت امناء موسسه که در این همایش حضور کامل داشتند، تصریح کرد: آنچه جناب آقای دکتر یوسف نوری وزیر محترم آموزش و پرورش و رییس هیئت امناء و همچنین دکتر محمد دلبری رییس هیئت مدیره موسسه در این همایش بیان کردند، جلوه‌ای از سیاست‌ها، رهنمودها و جهت‌گیری کلان موسسه است زیرا سیاست‌های کلان موسسه از سوی هیئت امناء و هیئت مدیره موسسه تعیین می‌شود و ما هم تابع این رویکرد هستیم.

وی افزود: نحوه برگزاری، محورها، شکل و ساختار همایش سراسری نیز در شورای ستاد و مدیران عامل هلدینگ‌ها در جلسات متعدد مورد بررسی قرار گرفته و این همایش حاصل خرد جمعی بود.

دکتر نجف‌پور اظهار داشت: برگزاری این همایش کاملا هدفمند و در راستای تعالی سازمانی، ارتقاء بهره‌وری، ایجاد زنجیره ارزش، مدیریت دانش و همچنین دستیابی به گفتمان راهبردی در راس هرم اجرایی و تصمیم‌گیری برپا شد لذا از اعضای هئیت مدیره و مدیران عامل هلدینگ‌ها و شرکت‌های تابعه دعوت بعمل آمد و مباحث اصلی و مهم در قالب کارگروه‌های تخصصی شش گانه مورد بحث و بررسی قرار گرفت و نتایج و مصوبات آن در پنل تخصصی در حضور همه مدعوین با حضور صاحب‌نظران در حوزه‌های مرتبط که توانمند‌های حرفه‌ای دارند، ارائه شد.

مدیرعامل موسسه با اشاره به محتوای همایش گفت: خروجی جلسات کارگروه‌ها در قالب بیانیه‌ها، مصوبات و … به صورت کلی در پنل‌های تخصصی مطرح شد اما این مطالب باید توسط معاونان موسسه دسته‌بندی و چکش‌کاری شده و برای عملیاتی‌سازی و اجرای تک‌تک آن با جدیت پیش برویم.

دکتر نجف‌پورکردی با تاکید بر اینکه شان و جایگاه ما در جلب رضایت فرهنگیان است، گفت: هیچ شانی به جز خدمت به فرهنگیان برای خودم قائل نیستم و همه مدیران باید این نگاه را داشته باشند.

 

دکتر عمرانی: با گفتمانی واحد در مسیر تسریع امور گام برداریم

دکتر هوشنگ عمرانی کلوچه عضو هیات مدیره موسسه نیز ضمن تشکر از حضور اعضای هیئت مدیره و مدیران عامل هلدینگ‌ها و شرکت‌های تابعه، از برگزار کنندگان همایش نیز تشکر کرد.

وی ابراز امیدواری کرد این همایش منجر به شکل‌گیری ذهنیتی از گفتمان‌سازی و تعامل راهبردی شود و از این پس همگی با آشنایی کامل با سیاست‌ها و راهبردهای تعیین شده موسسه پیش رفته و با گفتمانی واحد در مسیر تسریع امور گام برداریم.

 

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج + سه =

پست های مرتبط