اخبار 12 مهر, 1401 3:49 ب.ظ
اخبار 12 مهر, 1401 3:49 ب.ظ

عضو هیات مدیره و معاون مالی و سرمایه انسانی موسسه خبر داد؛

واریز بیش از 157 میلیارد ریال به‌ حساب اعضای بازنشسته شهریورماه 1401

مهندس حمید باقرنژاد از واریز مبلغ 157 میلیارد و 360 میلیون ریال به حساب اعضای صندوق ذخیره فرهنگیان که از دوم مرداد تا شهریور 1401 به افتخار بازنشستگی نائل آمده‌اند، خبر داد و گفت: پرداخت سهم‌الشرکه اعضای بازنشسته موسسه از سه ماه به حدود یک ماه کاهش پیدا کرده است.

وی افزود: مبلغ مذکور شامل واریزی عضو، واریزی تعهد دولت و سود ناشی از فعالیت‌های اقتصادی موسسه است که به حساب 957 نفر از فرهنگیانی که عضو این صندوق بوده‌اند، واریز شده است.

معاون مالی و سرمایه انسانی موسسه با تاکید بر تحول در پرداخت سهم‌الشرکه اعضای بازنشسته موسسه از سه ماه به حدود یک‌ماه، گفت: در راستای حفظ کرامت فرهنگیان عضو، پرداخت سهم‌الشرکه اعضای این موسسه در سریع‌ترین زمان ممکن و کمتر از یک ماه پس از بازنشستگی و دریافت اطلاعات به حساب آنها واریز شده است در حالی که قبلا حدود سه ماه طول می‌کشید.

مهندس باقرنژاد با اشاره به اینکه در حال حاضر حدود 81 درصد از فرهنگیان عضو موسسه هستند، تاکید کرد: سایر فرهنگیانی که هنوز عضو صندوق نشده‌اند می‌توانند در اسرع وقت نسبت به عضویت در موسسه اقدام کنند تا از خدمات و سودآوری این مجموعه بزرگ اقتصادی بهره‌مند شوند.

وی افزود: همچنین اعضای صندوق که در شرف بازنشستگی قرار دارند می‌توانند با مراجعه به دفاتر نمایندگی موسسه در سراسر کشور یا ادارات تعاون آموزش و پرورش نسبت به تکمیل فرم ادامه عضویت اقدام کنند تا همچنان از سودآوری موسسه در سال‌های آینده برخوردار شوند.

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

12 − شش =

پست های مرتبط