اخبار 19 شهریور, 1401 9:33 ق.ظ
اخبار 19 شهریور, 1401 9:33 ق.ظ

عضو هیات مدیره و معاون مالی و سرمایه انسانی موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان خبر داد؛

واریز بیش از 169 میلیارد ریال به‌ حساب اعضای بازنشسته مرداد ماه 1401

عضو هیات مدیره موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان از واریز مبلغ 169 میلیارد و 64 میلیون ریال به حساب معلمان عضو صندوق ذخیره فرهنگیان که از دوم تیر تا اول مرداد 1401 به افتخار بازنشستگی نائل آمده‌اند، خبر داد و گفت: پرداخت سهم‌الشرکه اعضای بازنشسته موسسه از سه ماه به حدود یک ماه کاهش پیدا کرده است.

مهندس حمید باقرنژاد گفت: مبلغ مذکور شامل واریزی عضو، واریزی تعهد دولت و سود ناشی از فعالیت‌های اقتصادی موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان است که به حساب 1034 نفر از فرهنگیانی که عضو این صندوق بوده‌اند، واریز شده است.
معاون مالی و سرمایه انسانی صندوق ذخیره فرهنگیان با تاکید بر تحول در پرداخت سهم‌الشرکه اعضای بازنشسته موسسه از سه ماه به حدود یک‌ماه، گفت: در راستای حفظ کرامت فرهنگیان عضو، پرداخت سهم‌الشرکه اعضای این موسسه در سریع‌ترین زمان ممکن و کمتر از یک ماه پس از بازنشستگی و دریافت اطلاعات به حساب آنها واریز شده است در حالی که قبلا حدود سه ماه طول می‌کشید.
مهندس باقرنژاد با اشاره به اینکه در حال حاضر حدود 81 درصد از فرهنگیان عضو موسسه هستند، تاکید کرد: سایر فرهنگیانی که هنوز عضو صندوق نشده‌اند می‌توانند در اسرع وقت نسبت به عضویت در موسسه اقدام کنند تا از خدمات و سودآوری این مجموعه بزرگ اقتصادی بهره‌مند شوند.
وی افزود: همچنین اعضای صندوق که در شرف بازنشستگی قرار دارند می‌توانند با مراجعه به دفاتر نمایندگی موسسه در سراسر کشور یا ادارات تعاون آموزش و پرورش نسبت به تکمیل فرم ادامه عضویت اقدام کنند تا همچنان از سودآوری موسسه در سال‌های آینده برخوردار شوند.

تگ ها

به اشتراک بگذارید

1 دیدگاه

  • حمید زمانی :

    صندوق ذخیره باید سرمایه گذاریهاییکه با پول معلمین انجام داده بصورت عادلانه به عنوان سهام و سود سهام به تک. تک اعضا عرضه کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × چهار =

پست های مرتبط