اخبار 9 مرداد, 1401 9:53 ق.ظ
اخبار 9 مرداد, 1401 9:53 ق.ظ

نایب رئیس هیات مدیره موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان خبر داد؛

واریز بیش از 195 میلیارد ریال به‌ حساب اعضای بازنشسته خرداد ماه 1401

نایب رئیس هیات مدیره موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان از واریز مبلغ 195 میلیارد و 166 میلیون ریال سهم‌الشرکه به حساب معلمان عضو صندوق ذخیره فرهنگیان که از دوم اردیبهشت تا اول خرداد 1401 به افتخار بازنشستگی نائل آمده‌اند، خبر داد.

مهندس حمید باقرنژاد تصریح کرد: مبلغ مذکور شامل واریزی عضو، واریزی سهم تعهدات دولت و سود ناشی از فعالیت‌های اقتصادی موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان است که به حساب 1354 نفر از فرهنگیانی که عضو این صندوق بوده‌اند، واریز شده است.
معاون مالی و سرمایه انسانی صندوق ذخیره فرهنگیان با تاکید بر حفظ کرامت اعضای موسسه، گفت: پرداخت سهم‌الشرکه اعضای موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان در سریع‌ترین زمان ممکن و کمتر از دو ماه پس از بازنشستگی به حساب آنها واریز شده است در حالی که قبلا حدود سه ماه طول می‌کشید.
مهندس باقرنژاد با اشاره به اینکه در حال حاضر حدود 81 درصد از فرهنگیان عضو موسسه هستند، تاکید کرد: سایر فرهنگیانی که هنوز عضو صندوق نشده‌اند می‌توانند در اسرع وقت نسبت به عضویت در موسسه اقدام کنند تا از خدمات و سودآوری این مجموعه بزرگ اقتصادی بهره‌مند شوند.
وی افزود: همچنین اعضای صندوق که در شرف بازنشستگی قرار دارند می توانند با مراجعه به دفاتر نمایندگی موسسه در سراسر کشور یا ادارات تعاون آموزش و پرورش نسبت به تکمیل فرم ادامه عضویت اقدام کنند تا همچنان از سودآوری موسسه در سال‌های آینده برخوردار شوند.

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × دو =

پست های مرتبط