اخبار 30 شهریور, 1402 3:23 ب.ظ
اخبار 30 شهریور, 1402 3:23 ب.ظ

ورود برنامه های تحولی دیجیتالی به موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان

مدیرعامل شرکت پژوهش و نوآوری به تشریح برنامه های تحول آفرین دیجیتالی در مؤسسه صندوق ذخیره فرهنگیان پرداخت.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان، دکتر علی کاظمی با اشاره به اینکه سرعت شکل گیری انقلاب‌های صنعتی و روند دیجیتالی شدن سازمان‌ها به قدری بالاست که سبب تحولات اقتصادی کلان شده است، بیان کرد: بی شک موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان که یک بنگاه اقتصادی است و به دنبال سودآوری و در نهایت خدمت رسانی به فرهنگیان عزیز،از این قائده مستثنی نیست.

وی ادامه داد: ضرورت ورود اقتصاد دیجیتال به موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان به جهت سودآوری از اقدامات و برنامه‌های شرکت پژوهش و نوآوری صنایع آموزشی است.

مدیرعامل شرکت پژوهش و نوآوری اضافه‌ کرد: همچنین در راستای تحول دیجیتال موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان،پروژه هایی در حال تعریف،تولید و پیاده سازی است که برخی از این پروژه ها شامل سامانه کُدال داخلی موسسه، سامانه برنامه-بودجه، سامانه هوش تجاری، سامانه مناقصات؛ سامانه مدیریت امور حقوقی و دعاوی و … است.

دکتر کاظمی افزود: از جمله برنامه های شرکت پژوهش و نوآوری صنایع آموزشی در راستای اقتصاد دیجیتال شامل مواردی مثل سرمایه گذاری در شرکت مادر تخصصی دولت هوشمند که توسط وزارت ارتباطات در حال راه اندازی است، همکاری با اپراتورهای مخابراتی و شرکت‌های ارائه دهنده زیرساخت ارتباطات و پهنای باند و ورود به فناوری جدید زنجیره بلوکی (Block Chain) و در اختیار گرفتن دانش تخصصی در این حوزه هستند.

وی ورود به فناوری نئو بانک را از دیگر موارد برشمرد و گفت: راه اندازی زیرساخت ارسال و دریافت پیام کوتاه انبوه، راه اندازی سرویس ویدئو درخواستی (VOD)، راه اندازی سامانه تلویزیون اینترنتی (IPTV) برای موسسه و سوپراپلیکیشن فرهنگیان با هدف ایجاد خدمات متنوع و مختلف آنلاین برای جامعه معلمین و فرهنگیان در برنامه های توسعه ای دیجیتالی موسسه هستند.

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوازده + 13 =

پست های مرتبط