اخبار 8 تیر, 1402 8:31 ق.ظ
اخبار 8 تیر, 1402 8:31 ق.ظ

پیام تبریک مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان به مناسبت اعیاد سعید قربان و غدیر

دکتر حمیدرضا نجف پور کردی مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان در پیامی فرا رسیدن اعیاد فرخنده قربان و غدیر و همچنین دهه مبارک امامت و ولایت را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان، در پیام دکتر حمیدرضا نجف پور کردی آمده است:

حضرت ابراهیم خلیل الرحمن(ع) دهم ذی الحجه با عبور از تعلقات و دلبستگی‌های رنگین و سنگین دنیوی، نفس سرکش را به مسلخ کشید و به معراج عشق رفت و حق عبودیت و بندگی را در حد اعلا ادا نمود.

بدون تردید عید قربان، روز تجلی حد اکمل درجه بندگی و تمکین به خواست و رضایت پروردگار است.

شیرینی و حلاوت این عید، با تقارن عید امامت و ولایت دو چندان بلکه صد چندان می‌شود چرا که خط رسالت در آینه تمام نمای امامت تجلی می‌یابد و پیمان و میثاق رنگ واقعی به خود می‌گیرد تا از این رهگذر به مقام قرب الهی رسید.

خداوند متعال نعمت ولایت را به بندگانش هدیه داد تا معیاری برای تبیین رابطه راستین بندگان با خود عرضه کرده باشد.

تکرار جمله ی معروف « هر كه من مولای او هستم، علی مولای اوست» از سوی پیامبر(ص) در واقعه غدیر، مسیر آینده اسلام را روشن نمود. به تبع آن سرنوشت ایران اسلامی به غدیر گره خورد و ولایت در این دیار همچون نگین درخشانی بر انگشتر زیبای اسلام درخشید. بدون تردید در تلاطم های چهار دهه گذشته،آنچه موجب سکینه و آرامش دلهای ملت ایران و طمانینه و امنیت کشتی انقلاب اسلامی بوده برخورداری از نعمت ولایت و وجود و حضور ولی فقیه در راس این حکومت الهی است و قطعا در این طریق، نقش همه شهدای بزرگوار و ایثارگران سرافراز در پیروی از فرامین و منویات مقام ولایت برجسته و درخشان است.

اینجانب این اعیاد فرخنده و دهه مبارک امامت و ولایت را به عموم ملت شریف ایران خاصه جامعه عزیز فرهنگیان و همکاران پرتلاش خود در مجموعه موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان، هلدینگ‌ها و شرکت‌های تابعه تبریک و تهنیت عرض میکنم و امیدوارم همه ما با قربانی کردن نفس و عبور از تعلقات دنیوی و با ملحوظ نظر داشتن فرامین مقام عظمای ولایت، با همدلی، همگرایی و هم افزایی مجموعه همکاران در سطوح مختلف در جهت تحقق اهداف و برنامه‌های پیش بینی شده حرکت نماییم.انشالله./

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × دو =

پست های مرتبط