اخبار 3 خرداد, 1402 8:23 ق.ظ
اخبار 3 خرداد, 1402 8:23 ق.ظ

پیام تبریک مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان به مناسبت آزادسازی خرمشهر

دکتر حمیدرضا نجف پور طی پیامی فرارسیدن سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر را تبریک گفت.

بسم الله الرحمن الرحیم

«یک ملت وقتی به خود متکی شد، وقتی مؤمن شد، وقتی این ایمان را با عمل صالح و جهاد همراه کرد، در همه میدان ها پیروزی او قطعی است. درس خرمشهر برای ما این است؛ ملت ایران این درس را نباید فراموش کند». (مقام معظم رهبری)

سوم خرداد ۱۳۶۱ ملت رشید و دین باور ایران اسلامی، درست در سال‌های آغازین عمر انقلاب اسلامی و سال‌های اول آغاز جنگ تحمیلی فعل «خواستن، توانستن است» را با تکیه بر روحیه ولایت پذیری، ایثار و از خودگذشتی معنا کردند.

ملت ایران در سوم خرداد به دنیای استکبار و استعمار تا بن دندان مسلح به دشمنی با انقلاب اسلامی، نشان دادند که ایرانی تمام هستی خود را برای خاک وطن و صیانت از کیان ایران اسلامی و اسلام ناب محمدی می‌دهد و در این میدان با جانبازی، عشق بازی می‌کند.

در واقع باید گفت سوم خرداد جلوه نصر الهی بود که در ویترین زیبای انقلاب اسلامی برای همیشه به یادگار می‌ماند و تاریخ برای آینده‌گان از آن به عنوان درس عشق بازی با خاک وطن و ارزش‌های ناب اسلامی یاد می‌کند.

نباید فراموش کنیم سالروز حماسه غرورآفرین فتح خرمشهر، فرصتی ناب برای بازخوانی تاریخ سراسر افتخار سرزمینی است که مردمانش همواره در برابر دشمنان سر خم نکرده و در تمامی عرصه‌ها با وجود تهدیدها و تحریم‌ها، نقشه‌های دشمن را نقش برآب کرده و پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی ایران را بالا نگه داشته‌اند.

اینجانب به پیشگاه شهدای بزرگ آزاد سازی خرمشهر دست به سینه برده و تعظیم می نمایم و این روز بزرگ و به یاد ماندنی را به ملت بزرگ ایران، خانواده معزز شهدا، جانبازان و ایثارگران و همچنین جامعه فرهنگی تبریک و تهنیت عرض نموده و توفیق روزافزون همه ملت ایران در پاسداری از ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی را، از درگاه ایزد متعال مسئلت دارم.

 

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × 4 =

پست های مرتبط