اخبار 13 دی, 1398 2:59 ب.ظ
اخبار 13 دی, 1398 2:59 ب.ظ

پیام مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان به مناسبت شهادت سپهبد قاسم سلیمانی

مهدی نیکدل، مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان، در پیامی شهادت سردار قاسم سلیمانی را تسلیت گفت. متن پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

 

«من المومنین رجال صدقوا ما عاهدوا الله علیه فمنهم من قضی نحبه و منهم من ینتظر و ما بدلوا تبدیلا»
از ميان مؤمنان مردانى‌ اند كه به آنچه با خدا عهد بستند صادقانه وفا كردند برخى از آنان به شهادت رسيدند و برخى از آنها در [همين] انتظارند و [هرگز عقيده خود را] تبديل نكردند.
شهادت مظلومانه سرباز پر افتخار وطن، سپهبد قاسم سلیمانی که نقش بی‌‌بدیلی در صیانت از مرزهای میهن در ۸ سال دفاع مقدس و سپس مبارزه با گروه‌های تروریستی در منطقه داشت، قاطبه مردم نجیب و قدرشناس ایران را غرق در ماتم و اندوه کرد.
شهید سلیمانی، نماد اشداء علی الکفار و رحماء بینهم در بالاترین تراز انسان مسلمان آزاده و آرمان‌خواه در عصر معاصر بود. او قهرمان و افتخار ایرانیان و مسلمانان بود. او پاک زیست و پاک به دیدار معشوق شتافت. چه، عمری مجاهدت آرمانی، آن چنان که حاج قاسم محبوب ایرانیان در زندگی گرانبهایش زیست کرد، بی وصال شهادتی عارفانه و اسطوره‌ای میسر نبود. او نه تنها زیست خود را خود آفرید، که مرگ خود را هم از پیش انتخاب کرده بود. او مظهر اراده و ایثار بود.
 اینجانب، به نمایندگی از خود و همه همکارانم در هیات مدیره موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان و معاونان و مدیران و کارکنان این موسسه، این ضایعه تلخ را به مقام معظم رهبری، ملت بزرگ ایران و خانوده آن شهید عالیقدر تسلیت می‌گوید و از خداوند منان برای روان پاک و مطهر او، رحمت بیکران ‌الهی و برای بازماندگان و همرزمان آن شهید، صبر و اجر مسئلت دارد.

مهدی نیکدل
مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده − شش =

پست های مرتبط