اخبار 31 شهریور, 1402 12:59 ب.ظ
اخبار 31 شهریور, 1402 12:59 ب.ظ

پیام مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان به مناسبت آغاز سال تحصیلی

 

بسمه تعالی

فرا رسیدن بهار تعلیم و تربیت و بازگشایی مدارس، هنگامه‌ تجلی زیبایی محبت و ایثار معلمان دلسوز را به فرهنگیان گرانقدر، پرتلاش، متعهد و انقلابی و همچنین دانش‌آموزان و فرزندان عزیز ایران اسلامی تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.

ماه مهر آغاز حرکت بزرگ و حادثه پرشکوه جوشش و نشاط و فعالیت در جهت کسب فرهنگ و علم می باشد و این جنبش عظیم و باشکوه در کنار هفته مقاومت و پیروزی و دفاع مقدس تقارنی مبارک است.

معلمان شریف با نقش انبیایی خود همانند شمعی برای تعلیم و تربیت فرزندان این مرز و بوم می سوزند تا شکوفه ای به نهالی و نهالی به درختی تناور برای جامعه تبدیل شود.

معلم معمار اصلی ساختار و شخصیت افراد جامعه بوده و نسل آینده کشور مدیون تلاش، کوشش و فداکاری آنان است و نقش، منزلت و جایگاه این قشر در تعالی، تحول و پیشرفت کشور در همه عرصه ها برکسی پوشیده نیست و وظیفه ما قدردانی از این پیامبران دانایی، خرد و اخلاق است.

موسسه صندوق ذخيره فرهنگيان که متعلق به قشر شريف معلم است، به رغم تحولات و چالش‌هایی که در گذشته با آن روبرو بوده، یک نهاد معظم در سپهر اقتصادی کشور با پشتوانه یک میلیون و 600 هزار نفر از فرهنگیان معزز به عنوان سرمایه‌های اصلی آن و همچنین دارایی‌ها و سرمایه‌گذاری‌های عظیم در حوزه‌های مختلف است.

اتفاقات بزرگی که در طول یک سال و نیم گذشته به ویژه در زمینه تحقق طرح ارزش مالکانه رخ داده، امید را در دل فرهنگیان نسبت به کارآمدی و اثربخشی این موسسه در زندگی آنها تقویت کرده و همین موضوع باعث شده است به رغم چالش‌های مختلف، همچنان بر عهد خود بر اجرای کامل این طرح استوار باشیم و اعلام می‌کنیم که طرح ارزش مالکانه نه برگشت‌پذیر است و نه متوقف خواهد شد.

امروز معلمان عزیز عضو صندوق در حالى به تدريس و تربیت فرزندان کشور می‌پردازند که در حوزه معیشت و رفاه با مشکلاتی مواجه هستند؛ از این جهت در کنار سودآوری حداکثری، برنامه‌ها و اقدامات مهمی در راستای ارائه خدمات متنوع به فرهنگیان در دستور کار قرار دارد.

صندوق ذخیره فرهنگیان یک موسسه خصوصی و متعلق به معلمان است، بنابراین فرهنگیان عزیز با عضویت حداکثری و حمایت های موثر خود از صندوق می‌توانند از نتایج آن در زمان بازنشستگی برخوردار شوند.

در پایان ضمن تسلیت شهادت حضرت امام عسگری(ع)، آغاز امامت حضرت ولی‌عصر(عج) را تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم و امیدوارم در سایه توجهات ائمه اطهار(ع) و با عمل به منویات امامین انقلاب و با مشی جهادی و شهدایی به مثابه سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی به قشر انبیایی جامعه خدمات عالمانه و صادقانه و خالصانه ارائه دهیم.

خادم معلمان حمیدرضا نجف‌پورکردی

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × پنج =

پست های مرتبط