اخبار 2 مهر, 1401 11:33 ق.ظ
اخبار 2 مهر, 1401 11:33 ق.ظ

پیام مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان به مناسبت اول مهر 1401

فرا رسیدن بهار تعلیم و تربیت و بازگشایی مدارس، هنگامه‌ی تجلی زیبایی محبت و ایثار معلمان دلسوز را به فرهنگیان گرانقدر، پرتلاش، متعهد و انقلابی و همچنین دانش‌آموزان و فرزندان عزیز ایران اسلامی تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.

موسسه صندوق ذخيره فرهنگيان که متعلق به قشر شريف معلم است، در دوره ثبات و حرکت رو به جلو خود، با بهره‌مندی از حمايت‌های سرمایه‌ی اجتماعي اعضای محترم و همچنين نيروهاى متعهد و متخصص در موسسه، هلدینگ‌ها و شرکت‌هاى زير مجموعه آن، از منابع و دارایی‌های جامعه فرهنگی کشور صیانت خواهد کرد.

شعار اصلی ما تکریم اعضای محترم صندوق است؛ بنابراین مطالبات بحق اعضای موسسه به طور جدی و تا احقاق حقوق کامل آنها به ویژه در زمینه محاسبه ارزش مالکانه پیگیری خواهد شد؛ از این رو فصل تازه‌ای از فعالیت جهادی در موسسه آغاز شده و در مسیر سودآوری، ارزش‌آفرینی و تولید ثروت و ارائه خدمات شایسته به اعضا هستیم.

امروز معلمان عزیز عضو صندوق در حالى به تدريس و تربیت فرزندان کشور می‌پردازند که در حوزه معیشت و رفاه با مشکلاتی مواجه هستند؛ از این جهت به همه اين عزيزان اطمينان ميدهيم که صندوق ذخيره فرهنگيان مسير درستى را نسبت به گذشته در پيش گرفته است و به توفیق الهی روز به روز بر موفقیت‌های آن افزوده خواهد شد.

در پایان ضمن قدردانی از اعتماد جامعه فرهنگی، بار ديگر مراتب قدرشناسى خود را نسبت به تمامى معلمان شريف که با همت و تلاش مضاعف، در راستای توسعه علم و دانش وارزش‌های اسلامی، انقلابی و جهادی گام‌های مؤثری بر می‌دارند،اعلام دارم.

دکتر حمیدرضا نجف‌پورکردی

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست + هفده =

پست های مرتبط