اخبار 17 مرداد, 1402 11:49 ق.ظ
اخبار 17 مرداد, 1402 11:49 ق.ظ

پیام مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان به مناسبت روز خبرنگار

به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان، دکتر حمیدرضا نجف‌پور کردی در پیامی فرارسیدن روز خبرنگار مقارن با سالروز شهادت محمود صارمی، خبرنگار شهید را گرامی داشت.

مشروح پیام به شرح زیر است:

پیامبر اکرم صلی‌الله علیه و آله:  حق را بگو و در راه خدا از ملامت هیچ ملامت گری نهراس.

هفدهم مرداد، روز پاسداشت مجاهدت‌های قشری است که شبانه روز می‌کوشند تا راوی حق و حقیقت و طلایه‌دار بصیرت‌افزایی جامعه باشند؛ تلاشگرانی که در جبهه فرهنگی در تقابل با جبهه باطل، پیشرفت‌ها و افتخارات کشورمان را روایتگری، کاستی‌ها را زیر تیغ نقد منصفانه جراحی و افکار عمومی را به مسیر صواب هدایت می‌نمایند.

سربازان جبهه فرهنگی، کسانی هستند که به بیانی دقیق‌ چشم بینا و زبان گویای جامعه‌اند و مسئولیت گفتمان‌سازی و تبیین ارزش‌های اسلامی، انقلابی و ملی را به خوبی اجرا می‌کنند.

قطعا همراستایی با منافع مردم و مصالح ملی به تاسی از ارزش‌های اسلامی و مشی امامین انقلاب و حاج قاسم مشی و منش اصحاب رسانه در انعکاس وقایع و رویدادهاست.

از این‌رو برای شما خبرنگاران متعهد و ساعی که سرمایه‌های گرانبهای ایران اسلامی به شمار می‌روید و موجب امیدآفرینی و آگاهی‌بخشی و بصیرت‌افزایی به عموم ملت هستید، آرزوی توفیق صادقانه و روایتگری منصفانه و آزادانه دارم.

روز خبرنگار را که فرصتی مغتنم برای ارج‌گذاری به تلاش‌های اصحاب رسانه و تمام دست‌اندرکاران عرصه رسانه است، گرامی داشته و از خداوند متعال عزت‌مندی و سعادت در مشیر خدمت‌رسانی به جامعه ولایی ایران را برای شما خواستارم.

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × 4 =

پست های مرتبط