اخبار 15 مرداد, 1401 8:21 ق.ظ
اخبار 15 مرداد, 1401 8:21 ق.ظ

پیام مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان به مناسبت روز خبرنگار

مقام معظم رهبری (مدظله العالی) خطاب به خبرنگاران می‌فرمایند:
«اگر زحمات شما نباشد، این لحظه‌ها هرگز ماندگار نمی‌شود. شما آن را حفظ می‌کنید و در اختیار افکار مردم قرار می‌دهید.»

هفدهم مردادماه یادآور پاسداشت مجاهدت‌ خبرنگاران به عنوان تلاشگران عرصه اندیشه و قلم، طلایه‌داران بصیرت‌افزایی، سربازان گمنام جبهه فرهنگی، چشم بینا و زبان گویای جامعه است؛ جهادگرانی که راوی پیشرفت‌های کشور در عرصه‌های مختلف و امانتداران حق و حقیقت هستند.

به همین مناسبت، سالروز شهادت «محمود صارمی» خبرنگار شهید که در تقویم کشورمان به عنوان روز خبرنگار نامگذاری شده است را گرامی داشته و جا دارد از اهتمام خبرنگاران اصیل و فرهیخته در مسئولیت خطیر گفتمان‌سازی انقلابی و جهادی و آگاهی‌رسانی به افکار عمومی تجلیل بعمل آید.

بدون شک، دستیابی به سربلندی و سعادت کشور، حفاظت از منافع ملی و مصالح مردم همراستا با منویات امام المسلمین در بیانیه گام دوم انقلاب، حق‌جویی و صدق از طریق تبیین رویدادها توسط خبرنگاران مومن، متعهد و انقلابی با الهام از مشی حاج قاسم سردار دلها میسر می‌شود.

از محضر پروردگار متعال برای شما سرمایه‌های ارزشمند ایران اسلامی، که با انعکاس اطلاعات و اخبار در سطح جامعه موجبات بصیرت و امید و آگاهی فراهم می‌نمایید، تداوم عزتمندی، توفیق خدمت به میهن اسلامی و روایتگری آزادانه و منصفانه اخبار را خواستارم.

 

حمیدرضا نجف‌پورکردی

مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان

 

صفحه رسمی اینستاگرام موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان:https://www.instagram.com/szf_iran

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × 4 =

پست های مرتبط