اخبار 28 اسفند, 1400 10:56 ق.ظ
اخبار 28 اسفند, 1400 10:56 ق.ظ

پیام نوروزی مدیر عامل صندوق ذخیره فرهنگیان

بسم الله الرحمن الرحیم
یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ
یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ
یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ
حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَال

بهار که برسد، همه چیز نو می‌شود و پا می‌گذاریم به سال نو و قرن نو.
این تقارن را به فال نیک می گیرم و نو شدن زمان و روزگار و فرا رسیدن بهار را به همه هم‌میهنان عزیز و به خصوص معلمان گرانقدر و اعضای موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان تبریک می گویم.
امیدوارم در سال نو با همت و همکاری همه خدمتگزاران شما در این موسسه و شرکت‌های تابعه، گام‌هایی بلند به سمت اهداف این مجموعه معظم اقتصادی و تامین منافع اعضا برداریم و علاوه بر ریل‌گذاری برای افق‌گشایی‌های جدید و سرمایه‌گذاری برای توسعه فعالیت‌ها، سود قابل دفاع و رضایت‌بخشی را برای اعضا فراهم کنیم و برنامه‌های ناتمام از جمله درباره تدقیق ماهیت حقوقی موسسه، بورسی کردن برخی از شرکت‌ها و  دیگر برنامه‌های کارشناسی شده را در فضایی شفاف و توام با جدیت و آرامش به پیش ببریم.
بنده به همراه همکارانم در موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان با عزمی راسخ و با ایده‌های نو، برای اتفاقات بزرگ و تحول‌آفرینی و خواستن و شدن پای به این میدان بزرگ نهاده‌ایم و اینها را نه از سر خیال که از دل شناخت و مطالعه ظرفیت‌های بسیار بزرگ موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان و شرکت های تابعه آن به دست آورده‌ایم. ظرفیت‌ها و سرمایه‌های بزرگی که بخشی از آنها به فعلیت در آمده اند و بسیاری از ظرفیت‌های دیگر آن را یا باید ساخت و یا به سرانجام رساند و تمام اینها شدنی است.
ما از بهار، تحول و رویش و سبزی و طراوت آموخته‌ایم و در این راه به فضل و عنایت الهی، توکل داریم.
با آرزوی سالی خوب برای همه اعضای گرانقدر موسسه، همکاران عزیزم و خانواده‌های محترم آنها و با امید به فضل و عنایت الهی، پای به زمان و زمانه‌ی نو می‌نهیم و در این مسیر، به کسب دستاوردهای بزرگ، برآمده از نوگرایی و آرزوهای بزرگ امید و باور دارم.

جواد نوری

تگ ها

به اشتراک بگذارید

1 دیدگاه

  • محمدرضا پورفرزی :

    با سلام و تبریک سال نو (۱۴۰۱) در رابطه با خودرو فرهنگیان مدتی است که با توجه به شرایطی بدی که در این خصوص ایجاد شده است به طور کلی تعطیل شد ولی می شد محدودیت ها و شرایطی همانند آنچه ایران خودرو در بحث ثبت نام خودرو و قرعه کشی انجام می دادند شما هم(شرکت لیزینگ فرهنگیان) در پیش می گرفت لطفاً در سال جدید این موضوع را دنبال کنید با تشکر و آرزوی موفقیت در سال جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

12 − یازده =

پست های مرتبط