اخبار 17 بهمن, 1398 9:05 ق.ظ
اخبار 17 بهمن, 1398 9:05 ق.ظ

پیام همدردی مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان برای جانباختگان و آسیب دیدگان حوادث سیل فروردین 1398

مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان در پیامی ضمن ابراز همدردی با حادثه دیدگان سیل فروردین 1398، به اقدامات و تلاش‌های کارکنان موسسه و شرکت‌های تابعه برای کمک به آسیب دیدگان این حوادث و جبران بخش کوچکی از خسارت‌های وارد شده به این عزیزان اشاره کرد.


به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان، پیام مدیرعامل موسسه به شرح زیر است:

در حوادث سیل فروردین 1398 در برخی مناطق کشور، تعدادی از هموطنان جان باخته و آسیب دیده و همچنین خسارت‌های مادی فراوانی ایجاد شد که موجب تاثر و تالم همگان شد. از این رو، ضمن ابراز همدردی با حادثه‌دیدگان، برای جانباختگان این حوادث دردناک، غفران و رحمت الهی و برای بازماندگان صبر جزیل مسئلت دارم.
در همین راستا در کنار سیل محبت، کمک‌ها و همدردی هموطنان عزیز از سراسر کشور، موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان و شرکت‌های تابعه نیز در راستای مسئولیت اجتماعی و جبران بخش ناچیزی از خسارت‌های وارد شده به هموطنان سیل زده به ویژه فرهنگیان عضو موسسه و مدارس آسیب دیده در استان‌های فارس، گلستان، لرستان و خوزستان، ضمن تشکیل کمیته‌ای برای ایفای مسئولیت اجتماعی خود در این حادثه، تاکنون اقدام به ارسال کمک‌های نقدی کارکنان موسسه و شرکت‌ها، کمک‌ شرکت صنایع آموزشی برای تامین تجهیزات آموزشی، اقدام بیمه معلم در پرداخت سریع غرامت به خانه‌ها و مدارس بیمه شده و … کرده‌اند و‌ با ادامه کار کمیته مرتبط، به وظایف خود ادامه خواهد داد.
امیدواریم این کمک‌های ناچیز به عنوان بخش بسیار کوچکی از حمایت‌های مادی و معنوی کم نظیر همه مردم ایران به سیل‌زدگان، بخشی هر چند کوچک از مشکلات و نیازهای آسیب‌دیدگان را مرتفع ساخته و مرهمی بر آلام بی‌شمار آنها باشد.

 

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − پنج =

پست های مرتبط