اخبار 20 فروردین, 1401 1:05 ب.ظ
اخبار 20 فروردین, 1401 1:05 ب.ظ

مدیرعامل موسسه در دیدار نوروزی با مدیران عامل شرکت‌های هلدینگ تدبیرگران اطلس مطرح کرد؛

پیشنهاد تشکیل سبدی از خدمات بیمه‌ای به اعضای صندوق ذخیره فرهنگیان

مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان با به حق دانستن گلایه فرهنگیان مبنی بر کمبود خدمات رفاهی ارائه شده به آنها گفت: با امکانات موجود در موسسه و به ویژه شرکت‌های زیر مجموعه هلدینگ تدبیرگران اطلس، می‌توانیم سبدی از خدمات مناسب را به فرهنگیان عضو صندوق ارائه کنیم.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان، جواد نوری مدیرعامل این صندوق در دیدار نوروزی با سرپرست و کارکنان هلدینگ تدبیرگران اطلس و مدیران عامل شرکت‌های تابعه این هلدینگ، ضمن تبریک ماه مبارک رمضان و سال نو با اشاره به اینکه در کارها دو رویکرد را دنبال می‌کنیم، اظهار کرد: نگاه اول، تداوم کارهای قبلی است مگر اینکه دلیلی موجه و علمی بر تغییر آنها داشته باشیم و رویکرد دوم، ایجاد هم‌افزایی و همبستگی برای تحقق اهداف موسسه است؛ زیرا این مجموعه دولتی نبوده و به بودجه دولت وصل نیست و متعلق به تک تک فرهنگیان عضو موسسه است.
وی با بیان اینکه رویکرد اول را با افزایش کارایی و بهره‌وری دنبال می‌کنیم، افزود: شاخص‌هایی در نظر گرفته شده که در حال نهایی شدن است تا عملکرد مدیران و کارکنان در هلدینگ تدبیرگران اطلس به صورت مداوم مورد ارزیابی قرار گیرد.

مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان با تاکید بر اهمیت ارائه خدمت و سودآوری توام با آن، گفت: هر فعالیتی که در صندوق ذخیره فرهنگیان انجام می‌شود باید سودآور باشد و این مشی بطلان ناپذیر ماست. ما قطعا وارد فعالیت‌های زیان‌ده نمی‌شویم و در عین خدمت‌رسانی، هدف ما سودآوری چشمگیر است.
وی تامین نقدینگی برای اعضایی که بازنشسته شده و از صندوق خارج می‌شوند را از دیگر موارد مورد توجه عنوان کرد و گفت: می‌توان با اختصاص طرح‌هایی مانند کمک هزینه خرید خودرو برای اعضای سال آخر و ماقبل آخر، انگیزه آنها را برای تداوم عضویت در صندوق تقویت کنیم و روند بازگشت پول را متفاوت کرد.
مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان با تاکید بر تشکیل سبدی از بیمه برای فرهنگیان اظهار کرد: این سبد می‌تواند شامل بیمه حوادث، بیمه عمر و بیمه تکمیلی باشد .همچنین با برخی مراکز درمانی قرارداد ببندیم که به جامعه فرهنگیان عضو خدمات همراه با تخفیف ارائه کنند.

نوری بیان کرد: دنیای امروز ما دنیای روایات و واقعیات است و لازم است که فرهنگیان، صندوق را همان گونه که هست بشناسند. بنابراین با بیان واقعیت‌های موجود می‌توان اعتماد فرهنگیان را جلب کرد و صندوق را خوشنام کرد که انتظار می‌رود هلدینگ تدبیرگران اطلس به عنوان پل ارتباطی موسسه و فرهنگیان در این زمینه پر رنگ‌تر عمل کند.

سهامداران صندوق باید از خدمات آن منتفع شوند

در ادامه نادر جعفر یوسفی، قائم مقام مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان با تاکید بر اینکه ملاک عمل ما انجام فعالیت‌های اقتصادی است، گفت: هدف اصلی از تمام فعالیت‌ها باید اقدامات سودآور باشد و برای هر کسب و کار مقوله اصلی بازار مصرف و بازار هدف است که اگر اقتصادی باشد مسیر حرکت تکمیل و ترسیم خواهد شد.
وی ادامه داد: جامعه بزرگ سهامداران باید به عنوان یکی از بازارهای اصلی مورد توجه قرار گیرند چرا که زمینه گسترده‌ای برای ارائه خدمات است و جامعه هدف دارای اهمیت بالایی در کسب و کارهای هلدینگ تدبیرگران به شمار می‌آید.
جعفر یوسفی تصریح کرد: خدمت در مجموعه صندوق مسیری برای ارائه خدمات به جامعه ارزشمند فرهنگیان است. همچنین با توجه به استراتژی‌های کلان موسسه، همه حرکات ما نظام‌مند و در قالب نقشه راه و شاخص‌های کلیدی که تعریف می شود، مورد توجه است.
وی افزود: انتظار بر این است با نگاه برنامه‌ریزی استراتژیک کار کنیم و صندوق و جامعه عظیم سهامداران از انتفاع آن بهره‌مند شوند.

فرهنگیان سرمایه اصلی صندوق ذخیره هستند

همچنین مهدی باقری سرپرست هلدینگ تدبیرگران اطلس با اشاره به فرهنگیان به عنوان سرمایه‌های اصلی موسسه، گفت: دارایی صندوق ذخیره فرهنگیان بیش از دارایی مالی آن، جامعه مخاطب ارزشمند آن است که کار زیادی برای آنان انجام نشده است. بنابراین باید در عین تمرکز بر موضوع سودآوری، خدمات شایسته‌ای به اعضای موسسه ارائه دهیم.
وی تصریح کرد: سند استراتژیک را بازنگری کردیم و با توجه به اینکه مجموعه تدبیرگران طیف متنوعی از کسب و کار‌ها را دارد امیدواریم جایگاه ارزشمندی به آن در صندوق بدهیم. اگرچه شرکت‌های تابعه این هلدینگ دارای چالش‌های مختلفی بوده و انتقاداتی به آن وارد است اما با مدیریت صحیح می‌توان خدمات مناسبی به فرهنگیان ارائه کرد.
در ادامه مدیران عامل شرکت‌های تابعه هلدینگ تدبیرگران اطلس و سایر حاضرین ضمن معرفی خود، نقطه نظرات و پیشنهادهای خود را مطرح کردند.

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × 5 =

پست های مرتبط