اخبار 27 آذر, 1400 2:37 ب.ظ
اخبار 27 آذر, 1400 2:37 ب.ظ

به همت شرکت های تابعه موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان؛

کیت‌های آزمایشگاهی مدارس هوشمند می‌شود

به منظور توسعه فعالیت‌های آموزشی و ایجاد زمینه‌های مناسب برای مشارکت مدارس و خانواده‌ها در ارتقای یادگیری، تفاهم‌نامه همکاری میان شرکت صنایع آموزشی و شرکت پژوهش و نوآوری به امضا رسید.

به گزارش روابط عمومی موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان به نقل از هلدینگ تدبیرگران اطلس؛ مراسم امضای تفاهم نامه همکاری میان دو شرکت تابعه هلدینگ تدبیرگران اطلس با حضور فرهاد رنجبران مدیرعامل هلدینگ برگزار شد.
در این مراسم، علی محمد مصلحی مدیرعامل شرکت صنایع آموزشی با اشاره به حاکم شدن فضای جدید در مدارس و خانواده ها، به ضرورت تحول بسته های آموزشی تاکید کرد.
وی به روز شدن و تغییر استانداردهای کیت های آموزشی را با هوشمند شدن آن و تجهیز به تکنولوژی های نوین دنیا، لازم الاجرا دانست و افزود از این رو با هدف ارائه نسل‌های جدید بسته‌های آموزشی با شرکت پژوهش و نوآوری مذاکرات و توافق‌های اولیه صورت گرفته است.
در ادامه توفیقی مدیرعامل شرکت پژوهش و نوآوری به تبیین در مورد چگونگی اجرای بسته‌های آموزشی هوشمند پرداخت و گفت: این پروژه بستری را فراهم می‌کند که دانش‌آموز خارج از مدرسه تحت کنترل معلم یا مدیر بتواند آزمایش‌هایی که در منزل و مدرسه قابل اجرا نیست، طی زمان مشخص انجام دهد و در نهایت گزارشی از روند آزمایش‌های انجام شده توسط دانش آموز، به مدرسه تحویل داده می‌شود.
لازم به ذکر است فاز اول ایجاد شبیه‌سازی آزمایشگاه مجازی برای دوره‌های علوم ابتدایی و متوسطه اول در نظر گرفته شده است.

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × دو =

پست های مرتبط