اخبار 11 مهر, 1400 12:39 ب.ظ
اخبار 11 مهر, 1400 12:39 ب.ظ

گفتگوی سرپرست وزارت آموزش و پرورش با رییس هیات مدیره صندوق ذخیره فرهنگیان

سرپرست وزارت آموزش و پرورش، با حضور در شرکت پژوهش و نوآوری صنایع آموزشی، از سیستم یکپارچه سامانه هوشمند وزارت آموزش و پرورش بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی هلدینگ تدبیرگران اطلس؛ شنبه ۱0 مهر، علیرضا کاظمی سرپرست وزارت آموزش و پرورش با همراهی علی باقرزاده رئیس مرکز هماهنگی حوزه وزارتی آموزش و پرورش و جمعی از مدیران ارشد وزارتخانه، در دیدار با محمد هاشم رکن رییس هیات مدیره صندوق ذخیره فرهنگیان، فرهاد رنجبران مدیر عامل هلدینگ تدبیرگران اطلس و جمعی از مدیران شرکت پژوهش و نوآوری صنایع آموزشی از مجموعه شرکت های تاببازعه هلدینگ تدبیرگران اطلس و وابسته به صندوق ذخیره فرهنگیان، اظهار کرد: از تلاش های تمام مسئولین دست اندرکار بویژه محمود حبیبی مدیر کل دفتر فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش و حامد نقشوان مدیریت عامل شرکت پژوهش و نوآوری و بدنه فنی مجموعه آموزش پرورش و شرکت پژوهش و نوآوری تقدیر می کنم و از پیشرفت و اتمام سیستم یکپارچه سازی مطمئن هستم.
وی افزود: در هفته های اخیر اتفاقات خوبی را شاهد بودیم و رشد قابل توجهی در حوزه کلاس بندی ها در سامانه مربوطه حاصل شده و قریب به ۹۰ درصد کلاس بندی ها انجام شده است.
کاظمی یادآور شد: تاکنون حدود ۱ میلیون ابلاغ به سامانه جامع نیروی انسانی ارسال شده و برای تکمیل کار نیازمند تلاش بیشتری در این زمینه هستیم.
سرپرست وزارت آموزش و پرورش خاطرنشان کرد: دسترسی مدیران منطقه به گزارشات مدیریتی بسیار مهم است، لذا تهیه گزارشات وضعیت موجود و در اختیار مدیر هر مجموعه قرار دادن امری ضروری است که باید به آن پرداخته شود.
کاظمی در ادامه گفت: در چند زمینه از جمله سامانه شاد، سامانه صدور ابلاغ، سامانه ثبت نام و … نیازمند گزارش موثری هستیم.
وی به ضرورت در اختیار قراردادن داشبورد مدیریتی به مدیران کل و روسای مناطق و شهرستان‌ها نیز اشاره کرد.
گفتنی است در این جلسه، گزارش دستاورد یکپارچه سازی در سطح وزارت آموزش و پرورش در دو حوزه استراتژیک و حوزه عملیاتی ارایه شد و سرپرست وزارت آموزش و پرورش از بخش های مختلف شرکت پژوهش و نوآوری صنایع آموزشی بازدید و طی دیدار صمیمانه با کارکنان شرکت، به گفتگو با آنها پرداخت.

 

 

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج + هفت =

پست های مرتبط