اخبار 20 آبان, 1402 6:33 ب.ظ
اخبار 20 آبان, 1402 6:33 ب.ظ

طرح بیمه‌نامه مستمری ویژه بازنشستگان صندوق ذخیره فرهنگیان (طرح میعاد)

پیرو ارسال پیامک برای اعضای بازنشسته صندوق ذخیره فرهنگیان مبنی بر ثبت‌نام در طرح پرداخت مستمری به بازنشستگان از محل سهم‌الشرکه آنها در صندوق، متقاضیان می‌توانند از طریق اپلیکیشن «بامعلم» در این طرح ثبت‌نام کرده و از مزایای آن از جمله مستمری مادام‌العمر، وام بدون بهره و بدون ضامن، پوشش فوت، سود سالانه، پرداخت وام و … برخوردار شوند.

طرح بیمه‌ای میعاد با همکاری صندوق ذخیره فرهنگیان و شرکت بیمه معلم طراحی و اجرا شده و مختص بازنشستگان عضو صندوق ذخیره فرهنگیان است که خواستار استمرار عضویت هستند. هدف این طرح، نگاه ویژه موسسه به نیازهای فرهنگیان بازنشسته در بحث کیفیت سلامت و افزایش مستمری در دوره بازنشستگی است.

پرداخت مستمری ماهانه به حساب بیمه‌شده یا ذینفع به نسبت سرمایه شخص سی روز پس از ثبت‌نام، پوشش فوت عادی و فوت بر اثر حادثه، وام با کارمزد پایین و بدون ضامن دو سال پس از ثبت‌نام، سود سالانه تضمینی قابل برداشت، سود مشارکت سالانه قابل برداشت از مزایای این طرح است.

از سایر مزایای این طرح می‌توان به امکان برخورداری از مزایای بیمه درمان تکمیلی با پرداخت حق بیمه اندک و همچنین استفاده از تخفیف بیمه‌ای در رشته‌های مختلف از جمله بیمه ثالث و بدنه خودرو و آتش سوزی و ..‌. اشاره کرد.

لازمه ثبت‌نام در طرح میعاد، پذیرش استمرار عضویت و عدم تسویه حساب فرهنگیان بازنشسته است. بنابراین فرهنگیان عضو موسسه می‌توانند با مراجعه به دفاتر نمایندگی موسسه در استان‌ها و یا ادارت آموزش و پرورش منطقه خود، فرم شماره 4 را تکمیل و استمرار عضویت خود در موسسه را اعلام نمایند تا از مزایای این طرح برخوردار شوند.

فرهنگیانی که استمرار عضویت می‌دهند می‌توانند در هر زمان نسبت به بازخرید بیمه خود اقدام کرده و پول خود را دریافت کنند. همچنین فرهنگیانی که در طرح بیمه‌نامه مستمری ثبت نام‌ می‌کنند همانند سایر اعضا از طرح ارزش مالکانه صندوق ذخیره فرهنگیان نیز برخوردار خواهند شد.

فرهنگیان عزیز برای اطلاع از جزییات این طرح و ثبت‌نام، پس از ورود به اپلیکیشن «بامعلم»، وارد قسمت طرح میعاد شده و ثبت‌نام خود را کامل کنند. همچنین جهت اطلاعات بیشتر و یا سوالات احتمالی با شماره تلفن 02184223 تماس حاصل فرمایید.

لینک ثبت‌نام در طرح بیمه‌نامه مستمری ویژه بازنشستگان صندوق ذخیره فرهنگیان (طرح میعاد)

Https://bamoallem.mic.co.ir

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شش − سه =

پست های مرتبط